Salvador Velmiprekvapeny aj siada podla toho co pisu stale tvrdia ze zem neni GULATA .Chudackovia ste nic viac .Len na doplnenie Zo vsetkeho zariadenia co je na vesmirnej stanici Rusko dodalo jedine ZACHOD .Pre objektivne posudzovanie je to dolezita vec .Americaniamaju na vsetky projekty casovy limit Raketoplany ktore boli v prevadzke si splnili svoje poslanie a bol to stroj v ktorom bolo najviac suciastok a najzlozitejsie zariadenie ktore clovek vyrobil .R usaci Cina su 50 rokov za USA.Pretoze nedokazali podplatit spionov alebo zradcov v Usa aby im to prezradili tak do dnesneho dna nedokazu najst sposob ako sa dostat z mesiaca spat na zem .Pan E.Musk a dalsie privatne Americke corporacie budu urcovat pokrok vo vezmire zvlast na Marse .Rusaci budu len vypisovat sprostosti ktorym veria taki nevzdelanci ako traja co som spomenul .

