Zapad ani nechce mat viziu ako Cina .Zatial su to len reci .Fakty su take ze AMERIKA ma naskok pred svetom a ked sa vsetko usporiada behom 20 az 30 rokov bude to stale Amerika ktora bude vladnut .Tak ako dnes je vela spolocnosti v iphonoch tak to bude stale .A nezabudajte na NOKIA ktora bude mat slovo v G5.Len pre zaujimavost G5 je 100 krat rychlejsie ako to co mame .Problem je ako rychlo zarucit signal ktory pokryje vsetky casti statov ktore maju velku rozlohu .Je rozdiel zabezpecit stat ako Estonsko a male dedinky od Chicaga do L.A. ktore su vzdialene od seba 200 mil.Ovplivni to vsetko od semaforov na krizovatkach po informacie pre hasicov a policajtov a hlavne Pri riadeni AUT BEZ SOFEROV KDE REAKCIA JE VELMI DOLEZITA .Ak sa nemylim zatial tieto auta jazdia v USA kde ich je stale viacej .Aj tu kde zijem taxiky jazdia 3 roky a teraz zacinaju aj kamiony.Debata kto viac sleduje obcanov je zbytocna lebo to robia vsetci .E.Musk dopravil do vesmiru 7tisic satelitov .polovina bola G5

