Senzacia GOOD JOB. PETRA GRATULUJEM
Senzacia GOOD JOB. PETRA GRATULUJEM
Sudruh Latta a vsetci neinformovani milovnici Ruska co to denne obhajujete a vychvalujete skrachovany komunizmus choddte aspon na tyzden zit do Venezuele Mozno ked sa presvexcite ako sa tam zije tak zmenite nazor Mate sice prazdnu hlavu ale PLNY BACHOR TAK tomu co hovoria obcania Venezuele na soc.sietach a pisu v novinach neverite
Problem Vo Venezuele existuje dlhší čas .Bohužiaľ ako všade najviac trpia obyčajní občania .Nikto nemôže pochopiť ako mohla vláda takto zničiť život 90 percent svojich občanov .Toto sú není vyhlásenia politikov .Katolícke a ďalšie organizácie doslova prosia o jedlo a základné lieky ktoré sú tam není . Sú v takej biede že im není dôležité či Madura Bol zvolený legálne alebo nelegálne .Pre nich je dôležité kúpiť alebo zohnať jedenie .Vraždia psíkov aj všetko čo sa hýbe lebo hladuju To je príčina prečo konečne aj susedne štáty začínajú otvorené žiadať o odchod alebo ,zvrhnutie Madura lebo si uvedomili že on pre nich není schopní ukončiť toto utrpenie .Na rozdiel od iných štátov Venezuela pri správnom vedení je schopná sama žiť spokojný a úspešný život lebo ma prírodné bohatstvo ktoré na ich škodu není využite a preto ťa ohromná bieda a utrpenie .Tak ako v Sýrii ľuďom nezáleží či vodca bude komunista lebo kapitalista Chcú niekoho kto ukončí STRASNE UTRPENIE.
Ako je možné že žena ktorá vyrastala ešte vo väčšom komunistickom vážení ako Slováci má úplne iný názor na svet a dokonca bola vodcom tohto slobodného sveta ako veľa tu debatujucich Slovenských písalkov milovníkov Ruska
Je pravda ze 70 percent obcanov suhlasilo s prejavom pana prezidenta i ked bol dlhy a jeden host pani Trmpovej tam usnul.Dokonca aj CNN ktora Trumpa doslova nenavidi bola prekvapena kolko ludi suhlasi s prejavom Text bol velmi kvalitny a l e pan Trump i ked je dobry vyjednavatel a balic bab nema talent ako Reagan na prednes prejavu okrem vety ktoru adresoval novej poslankyne za demokrat.stranu Cortesovej ze Amerika nikdy nebude socialusticka ako to ona ziada Teraz len dufajme ze sa aj splni co vsetko vyhlasil lebo ak ekonomia nebude slapat tak prezident NEBUDE ZVOLENY v buducich volbach .
To vyhlasenie ze Amerika nikdy nebude socialist.krajinov bolo adresovane novej poslankyne Cortesovej ktora nema sajnu o usporiadani vladnych organizaci.ale chce zabezpecit VSETKO ZADARMO od zdravotnictva studia na vsetkych skolach aj byvania pre vsetkych .Peniaze zis k a zvysenim dani na 70 percent .Dalej ziada okamzite zaviest zakon o cistom ovzdusi lebo inak za 12 rokov vsetci ZOMRIEME .Inak text prejavu bol jeden z najlepsich len pan Trump vie dobre vyjednavat a balit kocky ale nema talent ako Reagam prejav citovo predniest .Presto vsetko podlapriekumu az 70 percent obcanov hodnotilo prejav kladne i ked bol dlhy .Preto tan jeden mlady chalan ktoreho pozvala pani Trumpova pri prejave zaspal.Teraz len dufajme ze nezostane iba pri slovach ale sa aj splni co vsetko slubil
Vyhrat vsetko je velmi narocne Mikaela nemusi nikomu dokazovat aka je dobra Je to rozumne rozhodnutie na usetrenie energie Idu sa dve narocne jazdy na jedno vitazstvo preto sa rozhodla tento zavod vynechat .Good luck Petra lebo aj pri neucasti sikovnej Americanky nebudes mat zarucene ze vyhras zlato .
Sudruh Hečko mám otázku Pre koho je tento blog určený a aký máš ty osobne pravdivý názor Pád dvojičiek .Ľudia ktorí neveria že Amíci boli na mesiaci a sami si dali dole dvojičky sa zaraďujú do špeciálnej skupiny .Nechcem ťa uraziť a napísať ako vás nazývajú .Možno je to iba jeden s tvojich blogov v ktorých sa snazis ponížiť a zosmiešniť Ameriku .Vybral si dobrý plátok lebo cast generácie ktorá Pravdu číta prestala žiť v 89 a za každé urážky USA Sorosa Izraelu a Kisku ti bude povdacna Pre normálnych ľudí je to k
Ako vo všetkom čo Číňania kupujú chcú orabovat partnera do kostí .Každú kto s nimi začne vyjednávať sa o Tom presvedčí Amíci už majú spôsob ako ich dobehnúť Nechajú ich vyhrať na golfe aj keď sú horší hráči a to Cinkov na chvíľu poteší čo amíci využijú na podpis zmluvy a na druhý deň im na golfe s úsmevom dokážu kto je boss.Preto než investujú veľké peniaze za Hamšíka si ho chcú dobre prečítať Preto to hosťovanie
Trumpovu prejav bol jeden z najlepších Jedine čo mu chýbalo k najlepšiemu bol jeho prednes Trump dobre vyjednáva a Bali kocky ale nemá talent na prednesené prejavu Keby tento text mal nebohy Reagan Tak senátori a kongresmani by celý čas tlieskali a utierali slze .
Presne tak .USA je jediný štát na svete ktorý NEPOTREBUJE NIKOHO k zachovaniu štandardného spokojneho a prospešného života Preto Trump tak jedná lebo on nikoho nepotrebuje a kto chce môže začať spoluprácu ale na podmienkach ktoré si Amerika určí .
Tak to vypada ze Zeman konecne dostal rozum a sam sa presvedcil ze od komunistov nic dobrejo ocalavat nemoze Teraz je na rade car Putin ktory dostane kopanec do dupky od Zemana lebo sopliak z Koreji ide objimat Trumpa tak cela partia bolsevikov sa rozpadla
Neviem ako sa citil Putin ked jeho priatel Donald pred celym svetom vyhlasil ze Rusko podvadzalo a nedodrzovalu zmluvu o raketach tak nemal inu moznost len zmluvu zrusit a zacat vyra b at rakety ktore Rusko nedokazu zostrelit .Ten prejav bol nadherne napisany len bohuzial Trump je obchodnik ktory vie vyjednavat a balit baby ale nevie povedat prejav Reagan mat tak krasne napusany prejav tak vsetci pritomni placu a tlieskaju po kazdej vete .Ale nezalezi co povie ale ako bude vladnut Ked ekonomia bude slapat ako teraz tak za 2 rokky vyhra i ked klame a meni nazory
Chudak Putin Urcite ked sledoval prejav Trumpa k narodu musel zobrat prasky na ukludnenie .Predstavte si ze ten Trump si dovolil pred celym svetom verejne vyhlasit ze Usa preto o dstupila od zmluvy o vyrobe rakiet lebo maju ciste dokaze ze Rusko uz niekolko rokov klame a zmluvu nedodrzuje Tak ich teraz potrestaju tal ze zacnu vyrabat najmodernejsie rakety na ktore Rusko nebude m at ziadnu ochranu.O Ruskom ekonomickom zazraku ani jedneho slovicka Naopak pochvalil prezidenta Ciny za docasne do h ody a uz sa tesi ako na golfiku uzavru zmluvy ktore uspokoja obe strany .Ta Ruska ekonomia sa da porovnat pumpovaniu vzduchu do kolesa na bicyklu v ktorom je diera Fukam fukam a stale je prazdne Taka je aj Ruska ekonomia Nebudme prekvapeni Ved za komacov sa tiez prekracovali plany na 120 percent a nic nebolo .
Ja si želám aby Slovensko mali prezidenta ktorý bude mať práve Slovenské meno Už bolo dosť Kováčov Schustrov Gasparkov aj Kiskov.Najlepsie bude žena Škoda že nekandiduje moja obľúbená blogerka ANAJKA.JEJ obľúbená vyhláška d.... na dvore by určite vyriešila veľa problémov .
Dievčatko zlaté dokázala si niečo čoho sa nikto z tejto generácie nedožije Bola to náhoda alebo šťastie na Tom nezáleží alé tvoje meno bude v historických tabulkach zapísané ako majiteľka zlatých medailí .Nikomu si není dlžná nieco odkazovať alebo vysvetľovať .Good luck v ďalších závodoch a hlavne sa nezranít .Praví športovci Ťa budú stále rešpektovať a spomínať na tie krásne pocity po získaní oboch medaily Na sociálnych sieťach z celého sveta si bola len obdivovaná .
Pan dentista ak robis take pekne korunky ako pises tak si jednicka a urcite si velmi uspesny Gratulujem Ps .My sme dnes posadily 5 straumannov na hornu pr o tezu
vojny a spolu boli na tribune pri vojenskej prehliadke .Bohuzial Syria je tak znicena ze obcanom tejto nestastnej krajiny uz nezalezi kto je u moci .Jedine teroristi nebudu odpocivat pokial Assad bude vladnut lebo v tejto casti nemoze vladnut clen nabozenskej mensiny
Netanjahu len ide krpatemu pripomenut ze nie Usa a Rusko ale Izrael S.Arabia a Egypt zabrani Iranu vladnut v tejto casti .Putinko to nepriamo odkazal Iranu ked pozval prem i era Izraelu na oslavu ukoncenia
Kazda nova sprava ci uz pravdiva alebo vymyslena je len dokaz ako nizko ta slovenska policia a vysetrovanie kleslo alebo su to skorumpovani politicky prepojeni podvodnici Pre dobro a respekt Slovenska bude lepsie ked si pockate na OFIC I ALNE VYHLASENIE ci bude pravdive alebo vykonstruovane.
Odporúčame