Danielka neber to ako chvalu Zatial je vsetko v poriadku . Ked sa to zacne rucat tak bude cas na dochodok .Ako pises neviem ci na Slovensku bude pre mna miesto Nevadi Zaobstaram si miesto na najvyssom kopci v Zakopanom a budem pozerat na obe strany krasnych Tatier ..Lomnicke sedlo je moje najoblubenejsie miesto po Grand Canyon tak bude vsetko v poriadku .

