Percentualne je dokázané že u kňazov a tiež učiteľov je to na stejnej úrovni ako u bežných mužov .Pretože časť ich práce je z deťmi tak ich zverstvam sa stávajú mladí a neskúsení ľudia ktorých môžu ľahšie ovládať využívať a zastrašovať .
Percentualne je dokázané že u kňazov a tiež učiteľov je to na stejnej úrovni ako u bežných mužov .Pretože časť ich práce je z deťmi tak ich zverstvam sa stávajú mladí a neskúsení ľudia ktorých môžu ľahšie ovládať využívať a zastrašovať .
Sudruzko neinformovany nemas pravdu ani v jednom ani v druhom vyjadreni .Vlastne ani v tom tretom nizsie
Pan saso VZDAJ SA svojej funkcie a potom to ziadaj od ineho
No tak pani redaktori co to za nadpis. Je pravda ze Petra nas trosku rozmaznala ale tu facku si zasluzi redaktor
Prosim vas nerobte z toho tragediu .To plati aj pre Petru Je stale ta ista vynikajuca lyziarka aka bola aj pred tymto zavodom ktory jej mevysiel tak ako sme si to zelali Je to sport a preto aj objektivni novinari nemaju pravo pisat ako o tragedii.Zajtra je NOVY DEN a urcite nas Petra potesi v nasledujucich pretekoch Ps.Kazda lepsia pretekarka ma robene lyze na mieru .Obycajne maju viac parov a podla podmienok na trati servisman z trenerom rozhoduju ktore pouziju .Jednoducho povedana NEBOL TO JEJ DEN .Mozno sikovna Michaell nebude mat svoj den na M.S a Slovensko vdaka Petre bude oslavovat .GOOD LUCK PETRA NA M.S.
Sudruh bloger jedine pochybne vyhlasenie je ze neni som si isty ci to zlato ide do Ruska na tej lodi co tam Lutin poslal alebo ci bolo nozene do vojenskeho Ruskeho lietadla.Je pravda ze Madura bol legalne zvoleny ako pises ale volby boli nelegalne tak isto ako v Brazilii ktoru spominas Americania su tam zatial neni Ale nezabudaj ze den ked RUSKO obsadilo KRYM bolo to LEGALNE UKRAJINSKE UZEMIE .ZAkony porusuju aj Rusaci aj Amici tak to treba napisat .
Dohodu porusunu obe strany ale hlavna p ricina preco Trump rusi dohodu je Cina ktora ma vyse 1000 rakiet ale na nu sa zmluva o tychto raketach nevztahuje Preto chce Trump novu dohodu v ktorej bude aj Cina a ine staty
Velmi spravne a objektivne si to opisal
Pani Malinova 80 percent americanov maspokojny a slusny zivot tak VOJNU NECHCU .SLOVENSKO je clemom NATO tak M.P. chce uistit Slovakov ze v pripade ze Putinko sa rozhodne na bratsku pomoc aku nam poslal Breznev v 68 privutanie bude trosku ine.
O chudackovia vam chybaju tie krasne prejavy lasky ked sa dvaja plechavi traslavu starci objimali slintali tak vasnivo ze im aj proteza vypadla .Mate moznost vo volbach vratit tento krasny zvyk obnovut Bude to nieco uzasne ked sa bude Blaha lebo Ondrias cucflekovat z Putinom
Vdaka tymto sikovnym kockam je lyzovanie zaujimavejsie lebo nevieme ktora vyhra pretoze Ostatne trosku zaostavaju .Gratulujem len ma hneva ze Petra neni na obrazku v strede i ked vieme ze obe su prve Good luck zajtra a dufam ze zajtra budes na obrazku v strede ako prva .
Tieto dost casto opakovane spravy o nespokojnosti je nepriamu odkaz pre sudruha Putina od generalov ze muzikom dochadza trpezlivost lebo na rozdiel od slovenskych milovnikov Ruska ich zivotna uroven klesa a ak sa nezrusia sankc i e dopadnu ako Venezuela .Aj taskupina ludi co ziada odstupenie Medvedeva v skutocnosti ziada ods t upenie Putina lebo vsetci vedia ze Medvedev kona co mu Putin nariadi .Papierove ospevovanie vitazstvo v Syrii o ktorom sa tu vypisuju oslavne basne stoji Rusko obrovske peniaze a zlatych rublov nikde Este budu prekvapeni ked Americki vojaci zostanu v Syrii aj v Afganistane co znamen
Odstupuju od zmluvy vojaci zostavaju v Syrii a v Afgganistane a buduju vesmirne force .Tak ako Reagan do k azal bez vystrelu znicit W.P aj slavny CCCP tak Trump ide ukoncit roztahovanie nenazrateho Putina
Sudruhovia Rusko dopadne ako za Gorbacova keď Reagan ich bez jediného výstrelu položil na kolená .Amíci zrušia odchod vojakov zo Sýrie a Putinko spolu z Assadom prestanú oslavovať to veľké víťazstvo .Slovenskí milovníci Ruska oznámte Rusom že zlatých rubľov nikdy nebude dosť na zavody z USA.
Pán Rak obyčajne na diskusiu nemám čas lebo na rozdiel od veľa písalkov ja na ten hnusný kapitalizmus musím pracovať .Ale ho milujem .Pár vysvetlení k vašim pripomienkam Vždy píšem svoj názor s ktorým nemusíte súhlasiť.Ameriku ani Boha netreba OBHAJOVAT ANI VYCHVALOVAT .Boh je perfektný Amerika není perfektná ani bez chyby ale momentálne je to najbohatšia najspravodlivejsia a najstedrejsia krajina na ktorú nadavate len preto lebo nemate dostatok informácií ako som ich nemal ja.Preto keď niečo pekné napíšem není to chvála ale pravdivé informácie .To isté platí aj na Putina a Rusko Keď si zaslúžia tak ich pochválim .Opisoval som peknu stránku Putina ako CLOVEKA nie ako politika ale Pravda to neviem prečo vymazala i keď je to PRAVDA. Sú to pribehy o ktorých Putin rozprával sám a kto má záujem sa o tom môže presvedčiť .I keď od skončení školy ktorú som ukončil v Prahe o ktorej píšete žijem od 2007 vUsa o Slovensku mám dobre informácie . Ameriku Nechválim len ju OBHAJUJEM .Pekny den
Vitaj a dufam ze za svoj nazor nabudes urazany a ponizovany Bohuzial tolko urazok ako je na Pravde neni na ziadnych ani medz.soc.sietach .Ak chces za svoje blogy pochvalu bez rozdielu ci pises pravdu alebo nie tak vychvaluj alebo minimalne nekritizuj Rusko Putina a Fica .Uspech mas zaruceny.Tu nezalezi co napises ale kto to napises.Pred casom tu pisal jeden vzdelany a dobre informovany pan ktory kritizoval Fica a poukazoval na jeho vyhlasenia a ciny ktore doplnil faktom .Dostalo sa mu urazok a nadavok.Bola tu tiez blogerka ktora tiez kritizovala vsetko co sa deje po zmene zriadenia ale nikdy nenapisala mena Jeden krat pocitac porovnal blog od tejto pani ktoru vsetci chvalili a blog od toho pana na ktoreho nadavali a zistil ze 97 percent obaja pisu to iste .To je moj nazor s ktorym vacsina nebude suhlasit co mne nevadi i ked podla pocitaca som dostal za jeden nazor 28 plusiek co je rekord .Pisem vacsinov cez prekladac tak slovencina dostava zabrat a nikdy po sebe necitam Good luck
Ta neznesitelna zima je v Chicagu este horsia pretoze v i etor od jazera je tak neprijemny ze i ked mate aj najteplejsie oblecenie tak ho prefuka .Najhorsie je ze vsetky leth do tepla su vypredane a neni k am utiect
Sudruh echoes pan MAGIAN ma viac vedomosti a pravdivych informacii ako vy vsetci milovnici Ruska a Fica .Tie vase nadavky a urazky na jeho adresu je len dokaz vasej ubohosti a zaslepenosti ktoru do vas nahustila komunisticka propaganda. Konecne sa zobudte a ferovo si priznajte ze vas neludsky system SKRACHOVAL bez jedineho vystrelu
Odporúčame