Dobre ráno Amerika Konečne deň bez reklamu koho voliť či v rádiu vTV alebo v iphone kde ich bolo najviac Dopadlo to ako sa očakávalo a VSETCI DUFAJU ZE BUDE SPOLUPRACA A NIE HADKY .Uvidíme či to bol len sľub alebo sa tak stane .Rozhádzaná Amerika nepomôže nikomu Demokrati sa presvedčili že Trumpa voliči neopustia i keď povie sprostosti .Zvlášť pre menej vzdelaných bielych mužov je záchranca USA Do nových voliesu dva roky a dufajme ze obe strany sa rozhodnú spoločne vládnuť a nie hádať i keď bolo zvolených veľa zien v oboch stranách .Modrá socialistická vlna sa nekonala i keď pár poslancov vyhralo čo sľubujú zadarmo štúdium zdravotníctvo a lacné bývanie .Trump stratil menej poslancov ako bývalí prezidenti vo voľbách i keď 45 republikánov čo boli v kongrese nekandidovalo lebo išli do dôchodku .GOD BLESS AMERIKA AJ SLOVENSKO pod novým vedenim

