Saudi su babraci preto maju problem Na buduci mesiac pride Putin na navstevu. On vam poradi ako vrazdit bez zanechania dokazov
Saudi su babraci preto maju problem Na buduci mesiac pride Putin na navstevu. On vam poradi ako vrazdit bez zanechania dokazov
Vela uspechov vam prajem pan Hapal .To bude odpoved na otazku ktoru dala redakcia
Je dokazane ze Vela bezdomovcov ma mentalne alkoholicke alebo drogove problemy ktore su hlavna pricina ich neschopnosti pracovat a zit ako vacsina obcanov .
Sudruh Stanke nemas pravdu Ja nemam problem na rozdiel od vas milovnikov Ruska a Fica kritizovat kazdeho kto si to zasluzi bez rozdielu ci je to Amerika zapad alebo vatikan Tak isto pochvalim Putina Fica aj Trumpa ked vykonaju dobru vec pre ludstvo .Preto aj pan premier ak vie kto je za porusenim zakona nech o tom informuje verejnost bez rozdielu kto to vykonal
Vyborna vec Doporucujem vsetkym zaujemcom vyuzit tuto moznost .Co sa za kratky cas naucite vam pomoze vo vasom zivote Neni to iba o skole ale o vsetkom s cim sa dennodene stretavame .
Za toho sudruha SA ospravedlnujem .Pretoze vacsina blogerov na pravde su Milovnici stareho rezimu a RUSKA Tak moj I phone je nastaveny na oslovenie sudruh Ja ziadne ospravedlnenie neziadam v pripade Ked USA POTRESTAJU S.A.co stale Dufam ze SA state.Tych 1000 uderov na dupku je do a vec ale Saudom neverim lebo princovu daju neaky vankus na zadok aby to necitil alebo pouziju palicu zo spongie.Nezabudajme ze tam je stale iny sposob zivota ako v civilizovany svete.Cas ukaze
Ak pan premier vie kto je tym utocnikom tak nech o tom otvorene informuje verejnost Takto je to iba hra na slepu babu ktora nikomu neprospieva
Trumpov poradca Len chce pripomenut Rusakom ze Tak ako stroskotali za Gorbacova tak dopadnu aj za Putina Ked nebudu suhlasit z novym zakonom o ozbrojeni do ktoreho bude zapojena aj Cina .
VDAKA JULIUS 1959 ZA NAPISANIE PRAVDY DUFAM ZE TO ADMIN NESTIAHNE lebo vacsina tu pritomnych skrachovanych komunistov ktorym SA zivot zastal v 89 ta bude urazat a prekrucat FAKTY
Neviem ci Meciar je hlava mafie ale VSETKO OSTATNE JE PRAVDA PRAVDUCA Nie zmena ZRIADENIA ale VSETKY VLADY CO TU boli po zmene su pricina tohto bordelu.A v kazdej vlade bolo zo zaciatku najviac byvalych KOMUNISTOV co sa da lahko dokazat. Podla expertov to Bol Meciar ktory okradla dochodcov a obcanov o slusny zivot Ked SA jeden den dozvieme skutocne cisla Tak to bude Fico a jeho vlada co ozobracila 80 percent obcanov SLOVENSKA .
Prajem novemu trenerovu Vela uspechov.Dufam ze vsetci Slovenski hraci co podla Pravdy ziaria v zahranicmych kluboch a zariaduju vitazstva svojich muzstiev dokazu to iste Ked budu reprezentovat SLOVENSKO
Aj Jezis povedal ze nemozes sluzit dvom panom Tento polosudruh polopan to zatial nechce pochpit Len nemozem pichopit ze strana s takym krasnym a hrdym menom si nedokaze zvolit vodcu ktory splni poziadavku vacsine obcanov Slovenska Ozran zo Ziliny to zacal a tento co rano slubuje vernost zapadu a vecer sa klania vychodu vypada ako saso v cirkuse ktory je len k smiechu
Je to k smiechu ked redakcia milujuca Rusko zrusi komentar v ktorom nebolo nic ine len ze podobny pochod bol na jar len s tym rozdielom ze prisli do Califirnie a tento pochod ide cez Texas .Hanba vam Pravdaci .Zacina to byt ako za komunizmu
Ten pan len chce Rusakom PRIPOMENUT ze tak ako dopadli za Brezneva ked chceli sutazit z U SA v zbrojeni a namiesto toho bez jedineho vystrelu sa polozil a ROZPADOL nie iba W.P ale aj Rusko tak isto dopadnu aj teraz .V sobotu mal besedu na Luke air base v Arizone kde trenuju piloti F 35 a tam slubil ze VYBUDUJE TAKU ARMADU Z KTOREJ BUDE MAT RESPEKT NIE IBA RUSKO ALE CELY SVET Dufam ze EGO PUTINA nezabrani v dohode .Donald sa sice neukazuje na fotkach bez tricka ako Putin ale verte ze na 70 je v dobrej kondicii a tak ako v sukromnom podnikani chce vyhravat aj ako prezident Usa co dokazal pri vyjednavanim z Mexikom a Kanadov Cina bude nasledovat na buduci mesiac .
Sudruh caduceus .Tak ked Amerika potresta S A.co ja tvrdim TY A VSETCI CO MNE NADAVATE SA MI OSPRAVEDLNITE .Ja ti hned oznamujem ze ja od nikoho nic nechcem ani plusku ani ospravedlnenie .Len pre zaujimavost AKY TREST BUDE DOSTACUJUCI ABY VAS USPOKOJIL Ja od prveho dna pisem o Magnitsky act tres co znamena to iste ako bolo na Rusko .Ak Turek ukaze nahravku ako tvrdia tak mlady 33 rocny princ NBS ktory ma vela priatelov v Us od Trumpovych deti az po sefov vsetkych corporacii a Holly.moderizuje S.A.a dovolil zenam soferovat bude vymeneny .Napiste co vas uspomoji i ked od Putina ste neziadali ziadny trest pre Ruskych vrahov ktori boli povyseni
Amerika je clenom NATO ktoreho clenovia su v blizkosti Ruska Podla zakonov NATO utok na stat ktory je v Nato je utok na Usa Idem do kostola a debata s neinformovanym majom je strata cadu
Pan Balaz mozno si odbornik ale podla mna nemas pravdu ked pises ze Trump nezavedie sankcie na S.A Od zaciatku tvrdim ze sankcie budu lebo v Us je Magnitsky act pomenovany po Ruskom obcanovy ktoreho zavrazdili v Rusku a nikto nebol potrestany Vsetci vcitanie Trumpa vedia ze S.A.KLAME ked opisuje co sa na konzulate stalo Preto ziadaju dokazy o ktorych tvrdia Turci ze maju ale zatial ich nikto nevidel Turecky diktator slubil ze tento tyzden ich uverejni .Strata zivota je tragedia bez rozdielu ci je Rus american alebo arab .Bohuzial ked citam t ie komentare o emigrantoch z Arabskych statov do Eu.tak zistujem ze stratu tohto pana novinara vyuzivate na utok proti Usa .Pritom nikto neziada potrestanie Ruskych vrahov ked vrazdia svojich obcanov len preto ze kritizuju Rusko .Vrazda novinara je BARBARSTVO ktore musi byt potrestane lebo Usa strati respekt vo svete .Ci o tom vedel kral je otazka ale podla mna o tom vedel mlady princ NBS ktory zacina zmeny v S.A k lepsiemu ale za tuto krutu vrazdu
Sudruh Gorbacov namiesto kritizovania Trumpa mal upozornovat Putina ze on tie zmluvy porusuje Tie nove rakety ktore tu denne opisujete ake su dobre a znicia Usa sa daju velmi jednoducho zmenit cim porusia dohodu Taktiez Cina ktora nepodpisala ziadnu dohodu zacina vyrabat rakety ktore Rusko a Usa podla dohody vyrabat oficialne nemozu Amerika chce dohodu ktoru podpisu ale HLAVNE BUDU DODRZOVAT VSETCI a budu sa navzajom kontrolovat ci ju dodrzuju
Je na dobrej ceste spomalit PAD SMERU .CIM najdalej od Fica tym blizsie k Obcanom Slovenska
Sudruh Mariachi nemaju strach Len vydrz Amerika S.Arabiu potresta minimalne ako potrestali Rusov.Ked SA preukaze co tvrdi Turek Tak trest bude vacsi.Turci stale rozpravaju o nahravke ale zatial just nikomu neukazali Tak Trump SA chce presvedcit ci je to pravda alebo Len klebeta lebo Vies ze Turek a Saudi SA v laske nemaju.Tak ziadny strach S.A bude POTRESTANA Len nevieme ako .Preco SI TAKTO nevyblakoval Ked Rusaci odkragluju svojich ludi.Kolki z vas milovnikov RUSKA TU ziadali vrazdu toho sudruh co napisal o Ruskom dopingu O novinaroch Ani nehovorum. Snowden a Maningova ktori prezradili americke tajomstva su podla vas HRDINOVIA To je ta ferovost z vasej strany
Odporúčame