Sudruh kormidlo v USA žije okolo 40 miliónov emigrantov na čierno .Nikto není proti LEGALNYM EMIGRANTOM ktorí sú v UŠA stále potrební Jedná sa o nelegálnu emigráciu .Táto organizovaná skupina sú emigranti Čo keď budúca organizovaná skupina budú ozbrojení vojaci a bude ich ešte viac .Preto Trump chce nepriamo odkázať že na prípadné prepadnutie je USA pripravené .Demokrati na neho denne vyskakujú ale jeho voliči s ním súhlasia Teraz ide zrušiť zákon podľa ktorého deti ktoré sa narodia v USA majú americké občianstvo Preto veľa žien z Mexika prídu do us rodiť čo stojí občanov us veľké peniaze Bohaté ženy z Ruska chodía rodiť na Floridu kde ich to stojí okolo 80 tisíc dolárov .Takéto legálne zákony chce Trump zrušiť čo sa niekomu nepozdava.Ametika emigrantov potrebuje .Jedine čo žiadajú je dodržovať zákony.


