Dlhý zoznam dier v argumentoch vlády USA k 9/11 - Kam zmizli všetky veže
Pan Bruk opisujes Americku politiku i ked blog je o dvojickach Proti niektorym krokom v zahr.polit.Usa mam vyhrady a tiez nesuhlasim Spominas Bl.Vychod Mozno si pamatas ze ked Obama nastupil do uradu jeho prva zahr.cesta bola v Egypte kde sa ospravedlnil za minulost a dal statom rozhodovat o svojej buducnosti Nastalo vakuum ktore vyuzil Putin a nastal este vacsi bordel lebo tam pokoj nikdy nebol a nebude Su staty ktore otvorene hlasaju zanik a znicenie Izraela co sa nikdy nestane lebo to Amerika nedovoli Za Cartera im premier Begin myslim bolo jeho meno dal Arafatovu vsetko co si zaziadal a aj tak neboli spokojni.Za par rokov bude problem z Iranom este vacsi ako je zo sopliakom z Koreje Teraz to bude Izrael ktory zautoci a znici Iransky jadr.program bez rozdielu ako bude reagovat Rusko Pekny den