Cudzinec suhlasim zo vsetkym co si napisal ale najviac suhlasim co pises v PRVEJ VETE KDE OPISUJES PRESOVSKE SLECNY A ZENY Urcite Ti budu povdacne za poklonu ktoru si im vyjadrul
Cudzinec suhlasim zo vsetkym co si napisal ale najviac suhlasim co pises v PRVEJ VETE KDE OPISUJES PRESOVSKE SLECNY A ZENY Urcite Ti budu povdacne za poklonu ktoru si im vyjadrul
Flynn pid prisahov klamal alebo nepovedal vsetko co sa pytali a zasil peniaze ktore dostal od Rusov a nepkatil dane
Ze Trumpa zvolil Putin pisu iba bezvyznamni ludia ako Ty Pochopte konecne ze problem neni komunikacia ale ze pod prisahov klamali alebo nepovedali vsetko.Obama varoval Trumpa aby s Flynom nic nezacinal kebo ked pracoval pre demokratov tak zistili ze ma z Ruskom dobre vztahy a ziadaju od neho pomoc pri zruseni sankcii Este raz maju problen lebo nepovedali pravdu pid prisahov a nepriznali peniaze od Rusov ktore zasili v danovych rajoch
Co vlastne chcete molovnici Ruska Najprv vyblakujete ze Amici s nikym nejednaju a robia co sa im zachce Ked chce konzul jednat tak zasa nadavate co si to dovoluje ved Rusko si moze robit co je dobre pre nich nie s niekym vyjednavat Tak to bolo aj pri obsadeni Krymu
Na podvody sa peniaze vzdy najdu Tie peniaze mu davali Putinovi priatelia milionari ktori hcu zrusit Magnicky ackt. Peniaze dostal nie iba M.Flynn ale aj jeho syn a tie peniaze boli zaslane do danovych rajov kde sa ich snazili zatajit a neplatit dane.
Bohuzial clovek ktory cely zivot sluzil v armade sa dostal do takejto neprijembej situacie kebo RUSKO MU DALO VELKE PENIAZE Trump doplaca na svoju tvrdohlavost lebo neposluchol Obamu ktory mu vazne odporucal ukoncit spolupracu z M.FLYNN .Bude zaujimave ako sa to vsetko skonci Flynn je 3 hviezdickovy general ktory sluzil 33 rokov v armade a teraz sa musi rozhodnut ci chranit Trumpa alebo znicit dobru povest pre seba a celu rodinu .
Sudruh Lavrov nie Amerika ale pan prezident Trump sa vyhraza lebo jeho ego je ohrozene sopliakom ktoreho vola raket man Je zaujimave ze vsetci ste mi nadavali ked som napisal ze Trump bude horsi v zahranicnej politike ako nemozna Clintonka .Tie rakety zatial ameriku neohrozuju lebo raketa bez hlavice neni nic platna A to Korejci este nevedia vyriesit Pretoze v domacej politike sa Trumpovu nedary tak odvadza pozornost v zahranici Stastie ze min.zahr.veci a odbornici zatial dokazu Trumpa ukludnit a chcu vyjednavat a nie bombardovat .Preto chce aj min.zahr.veci odstupit z vlady a nazval Trumpa viete ako Bordel a nepokoje nastanu ak Trump splni slub a prestahuje velvyslanectvo USA do Jeruzalema To bude ina kava .
V Syrii nikto nevyhral To utrpenie a znicenie zivota milionov obcanov je toho dokazom Co je tragedia ze zo strachu pred tkzv.vitazom ludia stale opustaju domovy a hladaju buducnost v inych krajinach Polial bude Assad u moci tak tam pokoj nebude ci tam budu Amici alebo Rusaci Rusku na ludoch Syrie nezalezi pre nich su najdolezetejsie vojenske zakladne Mozno sa konecne dockame dna ked emigranti nebudu utekat do statov Eu .ale sa prestahuju do Ruska ktore je podla vas vitazom a osloboditelom.
Ako decko si pamatam ze pri kazdej zostave ceskoslovenskeho muzstva ci v hokeji lebo vo futbale bola debata a hadka medzi chlapi preco je tam vzdy viac Cechov i ked Slovaci su lepsi Teraz su tiez debaty kto ma hrat za nar.muzstvo ale to uz neni otazka narodnosti .
Vsetci co trosku rozumia amer.politike vedia ze je to len zamienka na vyjednavanie kto co dostane Momentalne je to emigracia schvalenie rozpoctu a znizenie dani
Vdaka bitcoinu je velmi vela milionarov a na bitcointu este nikto nestratil Teraz to zacina vriet v hrnci a vela ludi moze nie iba zarobit ale aj stratit Kazda osoba co ma investovane peniaze v bitcoine ked ich strati tak im chybat nebudu B G.ma investovanych 10 mil.ale prenho to je susen Bitcoin ma buducnost ake to neni pre normalnych investorov Pride den ked vlady budu ziadat dane alebo to zakazu ako Cina a Rusko
Bohuzial toto je krok vzad co som dal najavo uz pred mesiacom ked o tom uvazovali Poslal som mail do Fox aj CNN preco neprotestuju lebo to je obmedzenie ustavy i ked sa to vztahuje iba na kongres a senat Je pravda ze je to stary zakon ale sa vobec nepouzival az do teraz Pre vysvetlenie Ruska tel.moze v us vysielat ale nemaju pristup na zasedanie senatu a kongresu co chce Trump zaviest aj pre CNN a NBC ktore najviac opakuju jeho klamstva Ako som pisal Rusko a svet nikdy nedobehne Ameriku tak Trump chce znizit uroven Usa na uroven tychto statov
Za necely rok opustilo Trumpa viac ministrov a poradcov ako inych prezidentov za cele 4 roky Su to vsetko ludia ktori ho poznali nez bol prezidentom Trump si musi konecne uvedomit ze neriadi jeho sukromnu firmu ale je prez.celej ameriky
Tentokrat mas pravdu v kazdom slove co si napisal Tragedia je ze to prasiatko strati zivot A ten smutny hlas co vydava ked ho vrazdia je dojaz ze tiez trpi
Sankcie nic nezmenia pretoze su iba na papiery Cina ich sice podpise ale nezabrani zasobovaniu jrore prebieha na cierno neoficialne Tak ako Rusko oficialne suhlasi z OOEC tazbov oleja ale v skutocnosti to nedodrzuju a tazia viac .Sankcie na Koreu je len prazdne stekanie .Korea zatial nema na napadnutie Us Den ked sa tak stane tak Amici zakrocia vojensky bez rozdielu co povie Cina alebo Lavrov
Napis nam skutocne ceny za ktore predava Rusko a za kolko predava predava Usa olej alebo plyn Problem Ruska su peniaze .Domaci muzici nemaju slubene zlate ruble na nakupi a Rusko okrem energie nic poriadne nevyvaza Svet ekon.rastie aj skutocne ale Ruska iba na papiery Ano statny rozpocet sa upravil na 40 dolarovy prijem z oleja ale nikto nenapise ze predtym bol rozpocet postaveny na cene 80 dol za olej Predstav si svoju rodinu ktora zije z 2000 eu mesacne a zrazu to bude o polovinu menej .Niekde sa to musi usetrut preto trpia muzici
Napis mi jednu vec ktore som sponenul ze neni pravda a potom napus svoju hlupu poznamku
Nadavate na Nemeckych a vsetkych zapadnych investorov a neviete co vas caka ked pridu Cinania alebo Rusaci Cina vyjednavala z Ruskom konteakr na cenu oleja 10 rokov Zrazu ked spadla cena na polivinu tak zmluva sa podpisala. Pre Rusko je velmi nevyhodna tak ani ju nechcu verejne oznamit Tak jednaju Cinania Vsetko dobre len pre nich
Pokoj v Syrii nebude velmi dlho .Ruske a Assadove vyhlasenia ze vojna sa skonci su len zbozne zelanie Iran Rusko a Turecko na jednej strane a Izrael a S.Arabia na druhej strane nevesti nic dobreho Rusom sa jedna o zakladne Iran chce vladnut z co nesedi Turecku na ktore sa neda spolahnut Ze nebude pokoj neni od politikov ale to vyhlasuju organizacie na zachranu krestanov v Syrii ktore predpovedaju utrpenie a tazky zivot vsetkych obcanov
Odporúčame