Aj budova na spadnutie stoji vo Washingtone vela zelenych papierkov .
Aj budova na spadnutie stoji vo Washingtone vela zelenych papierkov .
Velmi zaujimavy rozhovor za ktory dakujem .Z vlastnych skusenosti tvrdim ze Slovenski studenti v Prahe vedeli viac o historii ceska ako nasi spoluziaci o historii Slovenska .Debaty o rozdeleni sa vacsinov niesly podla narosnosti Cesi boli za jednotny stat Vacsina Slovakov suhlasila z rozdelenim Este raz vdaka za rozhovor
Presne ako pises s chvalilo to 8 organizacii ale ziadna ina nedostala financnu odmenu alebo dotaciu ojrem Clinton kniznice Podla R.L.a S.H. bola to Clintonka ktira najviac tlacila na uskotocnenie predaja Za tyzden bude vypovedat agent FBI ktory ma informovat o celej zalezitosti.Okrem Fox nikto o tom nehovoru ale teraz som pocul ze aj CNN to zacina spominat.
Aj v Usa je velka debata Na Aljaske su obrovske zasoby zlata a hlinika Problem je v tom ze tam zije 500 ludi a jedna najvacsia plocha kde ziju ryby a tie zivia tychto obcanov pretoze zasobuju vacsinu obchodov Za dohodu im davaju obrovske peniaze ale oni proste nechcu svoju zem predat Jeden bezzuby 85 rocny starcek im to povedak jednoducho Salmon mozem jest a ten nas vsetkych zachrani Zlato jest nemozem a zmiznite z mojho pozemku
Sudruzka ulienka zatial nikto nikomu nic nedokazal .O tom rozhodne sud ci boli porusene zakony Jedna vec je ista Rusko nezvolilo Trumpa Trumpa zvolili polovnici v state Wisconsin Michigan a Pens.lebo sa bali ze namozna Clintonka im zakaze vlastnit zbrane Ta druha cast otazky je trosku komplikovana Pre ludi ktori rozmyslaju je jednoducha odpoved .Ano je to korupcia Lenze politici to robia inak Tieto oeniaze tam sli cez podnik ktory vlastnil brat veduceho volebneho stabu Clintonky pana Podestu Taktiez za 20 minutovy prejav v Moskve pre podnikatelov dostal byv.orez.Clinton 500 tisic dolarov .Politici to robia komplikovane i ked ako pises ludovo je to podplacanie
rezi
Sudruzko nepus sprostosti Americania nikoh neokupuju Zvrhnu diktatora a daju moznost obcanom toho statu si zvolit svojho vodcu Len pre doplnenie Tvojich vedomosti ti pisem ze konkretne v Iraku po pade diktatora si najviac ROPNYCH vrtov odkupilictvoji milovani Rusaci Vo Venezuele Hugo zhabal amer.investicie a teraz ked hhladuju ich Cina nuti predat za velmi nizke ceny velje percento ROPNYCH poli s cim vlada nesuhlasi preto Cina znizila pumpovat peniaze a ludia vo Ven .id hladu vrazdia psov.A tak je to vo vsetkych statoch ktore si spomenul.Europski emigranti vrazdili indianov v boji o zachranu zivota Bola ina doba tak ako bola ina doba ked vrah Stalin vyvrazdil SVOJICH OBCANOV A ZNICIL ICH RODINY vacsinov za nic Americka vlada dava obrovske miliony pre indianske kmene Bohuzial ich prechlastaju a predroguju .Tu mas fakty sudruzko a ty sa prestan zosmesnovat Kazda zmena na indianskom uzemi stoji obrovske peniaze a velje percento zo zisku zostava indianom Inak to neschvalia
Zatial nikto nevie kto bude obvineny Nakoniec to mozno bude niekto kto pral spinave peniaze z Ukrajiny alebo Ruska .Zaujimave ze sa nikde na Pravde nepise ako Clintonka podporovala predaj 20 percent uranu Rusom a za mesiac Rusko darovalo miliony na prezidenta B.Clintona kniznicu.
Aky to rozdiel v reakcii Ked sa objavy nalez oleja alebo plynu v Rusku tak je to sama chvala a nikoho nezaujima ci su tam neake pamiatky V Usa su velke zasoby prirodneho bohatstva ktore su v Narodnych parkoch alebo v ind.rezervaciach kde neni alebo nebolo dovolene vrtat. To bola jedna z pricin preco Usa dovazali vacsinu oleja zo zahranicia Druha pricina bola cena Za olej zo zahranicia platili menej ako ich stalo vlastny dopravut zo zeme do benz.pump.Pokrok v technike pri spracovani im znizil ceny ze sa im to oplati i ked osoba co cisti zachody alebo umyva taniere v kuchyni zaraba 30 aj viac dolarov za hodinu Vsetci co tu vypisujete ze Amici okupuju staty lebo chcu olej je sprostost.Obrovske zasoby su pri brehoch Aljasky Golf zalivu a tiez narodnych parkoch kde zatial nedovolia tazit ale ked bude treba tak sa dohodnu.Je pravda ze demokrati viac dbali na zachranu prirodnych kras ako republikani ale verte tie zakony pri tazeni o zachovami cistej prirody budu velmi prisne
Sudruh Bednar tak ste zmenil nazor o skonceni pisania alebo to bola iba fake zprava Vasich 30 najblizsich priatelov ktori vam poslali mail asi dnes palia sviecky ked su tu neni
Pajtasko ja tie knihy citam a urcite podla pisania citam ine knihy ako ty Aj v tel.mam tu najcitanejsiu a najznamejsiu a ked mam len minutku cas tak si cast z nej precitam Dufam ze vies o ktorej knihe pisem Inac mas meno ako susedov psik Len ten je mudrejsi a milejsi ako Ty
Sudruhovia nezabudajte ze odpalit rakety dokazu iba DVAJA ludia na svete Sopliak z Koreje a vsemohuci Putin Na buduce tie rakety odpali bez tricka a tak bude jediny lebo sopliak neukaze jeho tlste prasace telo svetu
Len trenuj sudruh Putin Amici pracuju na projekte ze v skutocnej vojne ten gombik na odpalenie rakety stlacis ale raketa nikam nepoleti lebo bude prerusene spojenie Nieco ako ked zapnes vypinac na svetlo ale neni elektr.prud tak bude tma a zostanes prekvapeny a sklamany v tme.Predstavte si ze vela podla vas mudrych Rusov ktorych tu denne vychvalujete ani nevie kto tu elektr .energiu vynasiel
Nikoho material nepresvedci o zmene nazoru Je to iba viac benzinu do ohna Bude sa na cas o tom debatovat ale nakoniec zostane vsetko ako bolo.
V den ked Hugo vykopol americke olejove corp.sa zacala Venezuela zaradovat medzi chudakov .Chudaci ziju ken zo dna na den a od hladu zabijaju psov Cinania im pomahali lebo dufali ze im predaju percenta z olejovych vrtov Ked to komunista zamietol tak aj Cinania znizili dotacie preto Venezuela krachuje Tak dopadne aj Rusko za 5 rokov jed sa neskoncia sankcie Nemaju oeniaze na udrzbu a nove olejove vrty
Gratulujem a vela radosti Bude vediet prv chodit alebo jazdit na bicyklu s OCKOM
Pan Bednar priznam sa ze neviem ci pravda hodnori kazdeho citatela iba prvy krat ked klikne na urcity blog alebo i ked sa po case vrati skontrolovat debatu Podla poctu kolko ludi je na debate sa tazko hodnoti pretoze vela krat 5 debatujucich nedebatuje o teme blogu ale riesia osobne zaujmy ako na FB.Moj osobny nazor je ze kazdy blog kde sa nadava na zapad a USA je oblubeny a najviac citany .Preto recept na uspesnost je jednoduchy Chvalte Rusko a Fica mate zaruku ze vacsina bude suhlasit i ked sa obycajne tema opakuje .Blogy p.Kaplana cita vela ludi i ked ta ista skupina citatelov ktora chvalila blogera lebo blogerku ktory pisal to iste ako Kaplan len nenapisal Sme alebo Fico ako to napise on mu nadava .Blogu kde ste pusal o historii boli zaujimave a rad som ich cital Politicky ste boli ako vacsina na Pravde zaujaty proti zapadu a zhnite neludske Rusko bol raj na zemi i ked 80 percent muzikov zivori Ci sa vratite zakezi len na vas Inak veka zdravia a spokojnosti v zivote
Sudruhovia jedna sa o vela Rusko hralo na obe strany kebo im vyhovuje ked jeden druhemu nevery Tak to robia aj v Europe Bola to Clintonka ktora najviac presadzovala predaj 20 percent uranu Rusom Ked sa jej to podarilo tak cez brata Podestu ktory viedol Clintonovej kampan boli miliony dolarov z Ruska prevedene na Clinton fundation co je organizacia ktoru zalozil prezident Clinton Aj toto sa teraz vysetruje tak vychadza najavo ze Rusaci hrali na obe strany
Nehraj sa mudreho Tie akcie si mozes kupit ked ich majitel da na burzu pre vsetkych co zoberie neaky cas Ruske podniky existovali dlhu dobu ale amazon F.B.a dalsie ktore zacinali v garazi museli presvedcit ze su neni o nicim a neni su penny stockAj Allibaba nebola na burze hned od zaciatku
Mas pravdu ale je rozdiel ako sa ludia k tomu majetku dostali .V Usa vacsina uspesnych a bohatych corporacii zacinala z nicoho v garazi Na Slovensku a v Rusku sa bohatstvo ktore vyrobili milioni ludi dostalo do ruk byvalych komunistov a ich potomkov a chudaci dochodcovia ucitelia a dalsi ziju z almuznej Tu je ten rozdiel
Volici nie sudruhovia mali rozhodnut o Demkovej Pravdepodobne sa bali ze nedostane vela hlasov tak ju stiahli.
Odporúčame