Pan fugedi som prekvapeny ze sa nepytate kto su tie dve fesne Slovenky na tom obrazku v bielych trickach a tmavych suk.Pytam sa preto lebo v Usa bolo velmi dolezite zistit kto bol ten vojak co pobozkal dievca v N.Y po vojne
Pan fugedi som prekvapeny ze sa nepytate kto su tie dve fesne Slovenky na tom obrazku v bielych trickach a tmavych suk.Pytam sa preto lebo v Usa bolo velmi dolezite zistit kto bol ten vojak co pobozkal dievca v N.Y po vojne
Pan E.Musk ktory planuje cestu na Mars chce vybudovat tunel z Washingtonu do NY ktorym sa skrati spojenie na 30 minut
Neviem ako je to teraz ale v maji ked som tam chodil bolo trapne citat sprostosti ake Brehy dokazal vypotit Nemyslim ze sa nieco zmenilo lebo komu neni z hury dano na zahrade nekupis .Samozrejme vy nemate v laske Milana Kaplana Luterana a dalsich lebo su neni vasa krvna skupina .Ked pocitac vyhodi vase odpovede na stejnu temu tak je dokazane ze odpoved je podla toho ktory bloger to napisal i ked obaja poukazuju na ten isty problem
Dakujem za informaciu .Dufam ze to posles vsetkym co ich volili ako vystrahu Len potvrdzujes co som ja napisal Vsetky vlady po zmene zriadenia len brali pre seba a svojich priatelov preto je na Slov. taky BORDEL .
Anti mozno si to necital ale ja prezidenta Kisku absolutne nepoznam a ani som ho nevolil Dal som hlas tomu novemu ale ked som zistil ze sa stretol zo sasom z Trnavy tak som ziadal moj hlas vratit .Ved ja tu stale pisem ze byvali komunisti nicia Slovensko .Zajtra nam slnko ukaze svoju silu aj krasu tak sa idem dobre vyspat
Udalosti zo 68 poznam iba z rozpravania rodicov a starsich ludi. Dakujem kazdemu kto v 89 isiel na namestia a mal kluce v ruke Vela z nich je sklamanych lebo ich nadej na skutocne slobodne prosperujuce Slovensko sa nesplnila. Ale ako pise pan bloger chudakov dochodcov ucitelov aj vsetkych poctivo pracujucich okradaju byvali komunisti alebo ich potomkovia.Vsetkym vladam od zmeny zriadenia bolo v prvom rade dolezite co najviac nahrabat pre seba a nikoho nezaujimalo ako zlepsit zivotnu uroven obcanom Slovenska . Co je smutne ze aj po dlhom case sa nepoucime a stale volime tych co nas nielen okradaju ale nicia buducnost mladej generacie ktora odchadza do zahranicia.
Papier znesie vsetko Ked ludia zili v ohradenej klietke a nemali moznost k pravdivym informaciam vsetko co prehlasila slavna Komunisticka strana bolo pre vacsinu ludi pravdive Dnes sa moze kto chce presvedcit ze ziadny HARVARDSKY PROJEKT NEEXISTUJE .Je to len vymysel niekoho kto sa boji napisat fakty ze sudruh Stalin usmrtil tisice vlastnych obcanov a znicil zivoty milion rodinnych prislusnikov
Sudruh Brehy nehraj sa doleziteho Tie tvoje vyhrazky o S 300 ktore Rusko dodalo mi pripominaju postavu z jedneho stareho filmu ktoreho meno nemozem napisat lebo mas dobre konekcie na admina Ked uz nemal co povedat tak hrdo vyhlasil ANCA JA MAM NOZIK.A to si presne Ty Stojis ako uschnuty strom ale nezijes Chces ma zosmiesnit ze vyraban protezy Ty si tiez ako zub ktory ma zhnity koren a ked kusne tak sa zlomu.Smej sa zo mna aj z protez z implantov aj koruniek Aj pacienti ktorym ich dame vratime usmev a to nas tesi i ked ich to stoji pekne peniaze .Pred casom som mal moznost sledovat Tvoje vedomosti pod inym blogom kde si sa snazil debatit z Milanom ktoremu nemozes sportovo povedane ani kopacky cistit nie nosit Ale bol tam pan s ktorym mozes rovnomerne debatovat Neviem jeho meno ale pytal si FOTOCKU FOTOCKU OD blogerky To je tvoja uroven
Anti mna nereprezentuje nikto Mam svoj nazor podla ktoreho sa riadim Ani Ty ani ja nemame predstavu ako tieto skupiny myslia a za co bojuju Mal som moznost vidiet video kde velmi oddani od zaciatku podporovatelia Trumpa ho zacnu urazat a skutocne neludsky na neho nadavat len preto ze dovolil aby si jeho pekna dcera vzala za manzela muza ineho nabozenstva.Taktiez som videl video kde clenovia Black power otvorene vyhlasuju vrazdy na bielych policajtov Pre obe tieto skupiny je to boj ovela vaznejsi ako pre nas co to sledujeme na Tv alebo citame v novinach Kolko percent priemernych ludi ich podporuje neviem ale rozhodne to zmenilo pohlad na celu historiu nie iba Usa ale celeho sveta
Nejde na koberec Ide oznamit sudr.Putinovu ze ked bude pomahat Iranu vybudovat nuklearne zbrane Izrael a nie Usa im to vsetko vyhodi do vzduchu
Tie demonstracie su neni prve ani posledne Boli v kazdej dobe Rozdiel je v tom ze v dobe M.L.Kinga bol prezident Kennedy ktoreho vlada zacala vyjednavat a prisiel na cas pokoj Tento pan prezident nerozozna rozdiel co je nazi a co je protinazi Bohuzial su rasove problemy po celom svete tak to bude dljsie yrvat nez sa to ukludni Poznamka o rozpade Spojenych statov je sprostost ktoru moze napisat niekto kto nepoznna skutocne problemy
Ked citam tie tvoje a podobne prispevky tak neviem ci vazne tomu verite co pisete alebo len chcete niekoho nastvat Ty sudruh sedlak tu vypisujes tieto koniny minimalne 6 rokov co som tu na Pravde .Nemam cas Ti najst tie chvalospevy na ZLATY RUBEL A BRISC a neviem co Uz vtedy som ti odpisal ze sa toho nedozijes a teraz Ti pisem to iste Ty pojdes za Leninom predtym nez Cina lebo Rusko nie ze predbehnu Ameriku ale sa k nej ani nepriblizia.Ak Trump znizi dane ako slubuje tak do roka je polovina Us .korporacii v Amerike a ked sa nezrusia sankcie tak Rusko je za 5 rokov ako Venezuela Ani plynovod do Nemecka ich nezachrani pretoze cena plynu aj oleja je nizka a neviem kolko percent zisku pojde do Nemecka Konecne zacnite premyslat a nie pocuvat tie sprostosti z Ruskej propagandy lebo sa len zosmiesnujete
Mam velke a vdacne srdce ako Americania tak Ti tu plusku dam i ked pises STRASNE SPROSTOSTI.Ale Ty uz nicim neprekvapis Mne nemusi nikto nic nahovarat.Ja mam vlastne oci a porovnavam co sa deje v Usa aj v Cine Sudruh sorbon V USA
studuje 300 tisic zahranicnych studentov Z toho je 90 tisic z Ciny A predstav si ze viac ako polovina sa po skonceni studia nevracia domov do Ciny.Americania maju vyhodu ze sa poucia z chyb Rusko malo vojensku prevahu v case ked bola Kubanska kriza a Chruscev sa po..
.Rusko malo naskok vo vesmire Kennedy vyhlasil ze budeme prvy na Mesiaci To su fakty Z amer.corporacii sa mozes vysmievat kolko chces aj tak dokazali v poslednych 20 rokov najviac pre ludstvo Ten ropovod si objednalo Nemecko lebo idu zatvarat uholne elektrarne Vykopat dieru do zeme na polozenie rur dokazu aj cigani ked im zaplatis To neni ziadna veda .Frakovat olej z velkej hlbky za vyhodne ceny nedokaze hoci kto Tak sudr ty budes prv odpocivat vedla uschnuteho Lenina ako Us zanikne
Ved tento pan vyhral pre Trumpa Biely dom Vtedy nebol idiot Za 8 mesiacov co je Trump prezidentom je to 11 osoba ktoru vyhodili alebo sama skoncila To sa este v historii nestalo Je zaujimave ze vsetci tito ludia od zaciatku Trumpa podporovali a presadzovali jeho program u ludi ktori ho zvolili A to este neni koniec Amerika caka na den ked sa prestane rozpravat o klamstvach a vlada zacne konwcne vladnut a plnit program ktory Trump sluboval Jeho mur a Obamacare ktore najviac sluboval su zatial v supliku a podnikatelia ktorym sluboval znizeni dani na 15 percent cakaju na den ked sa zacne na tuto temu debata Pan Trump stale verime ze sa toho dna dockame
Ano Usa preziva z milosti i ked 8 z10 najlepsich a najdolezitejsich corporacii sveta je z USA Sudruh Bednar ked Amerika zacne kychat svet a Cina uz budu lezat v posteli v horuckach To je realita a nie hluoa propaganda ktoru pocuval moj pradedo dedo otec a teraz vdaka neinformovanym Rusko milujucich blogerov ako Ty pocuvam aj ja KLAMSTVO A PROPAGANDA NIC VIAC .
preto to neurobili pred 2 rokmi lebo dane v Usa su 38 percent Ked Trump znizi dane na 15 percent ako slubil tak tie kompanie na lacne handry a kavovary neni problem preztahovat do Usa Konkretne nasa comp.vyraba v Cine zuby a sme v pruem.oarku kde sa vyrabaju zdrav.instrumenty a dalsie veci Ak Trump znizi dane do roka sme v Us i ked tu platime za zub 22 dolarov a v Usa platime za ten isty zub 145 dolarov Robia ich tie iste pocitace len rozdiel je ze tu platime 3 dolare na hodinu a v Us 44 dolarov na hodinu
Sudruh Bednar a bloger Stano tu vypisuju nemozne a klamlive blogy ako Cina valcuje a Usa .Zabudaju na skutocnu pravdu ze Cina sa dostala do tejto pozicie vdaka USA .Amerika nic Cine nedlzi Cina podla ministra financi Cinny INVESTUJE DO DLHOPISOV v Usa LEBO JE TO NAJLEPSIA A NAJBEZPECNEJSIA INVESTICIA Cine rastie ekonomia lebo parkoviska pred obchodmi Walmartu su plne Kazdi 9 Cinan pracuje pre Walmart Ked Trump zrusi dan pre podnikanie tak polovica Americkych podnikov ktore vyrabaju v Cine sa do roka spat v Us a Cina bude mat problem co bude z milionmi nezamestnanych ktori tvoria strednu triedu lebo pracuju v zavodoch ktore vyvazaju do Us .Nezabudni ze vela amer.corp.su spoluinvestory z Cina.Brat Amazonu Aliibaba ktora je jedna z najuspesnejsich corp. vznikla lebo jej zakladatel Jack Ma dostal prve miliony na zalozenie podniku z Usa.Trump chce rovnopravnost a nie ako teraz ked americke vyrobky sa predavaju v Cine za cenu 3 krat vacsiu.Auto co stoji 80 tisic v Us stoji 240 tisic v CINE
Skutocnost je taka ze TY Husar PADNES SKOREJ NA HUBU AKO USA i ked vdaka Trumpovu sa zivot v Us troslu komplikuje Ale ako Amerika prezila Cartera tak prezije aj Trumpa
Problem su neni poradcovia PROBLEM JE PREZIDENT TRUMP lebo nikoho nepocuva a vecer zmeni co povedal rano Je to skutocne smutne ako hlboko klesol URAD prezidenta pre jedneho cloveka ktoreho EGO je dolezitejsie ako povest USA .Program Trumpa a jeho vlady bol dobry ale namiesto vladnutia sa cele dni omielaju jeho klamstva a pochybne vyhlasenia .Je sice pravda ze S.B.bol povodcom poslednych vyhlaseni ktore Trumpa viac poskodili ale Trump to nemusel vyhlasit ked s tym nesuhlasil Je to rec jeho 30 percentneho volebneho zakladu ktory za nim stal a stoji od zaciatku Pre nich bol najdolezitejsi mur a emigranti I ked za mur Mexiko NIKDY NEZAPLATI AKO TO TRIMP SLUBIL STALE BOL ICH MILACIK .Dalsich 20 percent ho podporovalo boli podnikatelia ktorym slubil znizit dane O tom sa zatial nedebatuje lebo sa vysvetluju Trumpove sprostosti Vsetci cakame kedy prezident a vlada zacne vladnut alebo sam odstupi.Dlhodobi priatelia Usa nevedia co ich caka lebo izolacia Usa nikomu nepomoze Mozno tato zmena
CIA pred mesiacom varovala Spanielsku policiu ze sa pripravuje teror.utok na tuto ulicu.Doslova ich upozornili ze su to neni ziadni zaciatocnici ale dobre pripraveni teroristi ktori usli do Spanielska ked padol Mosul
Odporúčame