Chlaoec beha na hranici svojich moznosti za co si zasluzi respekt a uznanie Problem su novinari ktori z oriemerneho chalana robia supermana a kto sport skeduje iba v novinach tak je sklamany ked niekoho kto skonci na 30 mieste je vynikajuci Ps.Priatelka ktora sport sleduje iba z novin ma prekvapila otazkov Ktory dres alebo aka farba tricka je najdolezitejsia Na otazku preco sa pyta mi odpovedala Podla Slov.novinarov tricko ktore ma momentalne Sagan v etape oblecene je vzdy najdolezitejsie i ked v inych novinach o tom tricku nic nepisu Je v poriadku ked chvalia nasich spirtovcov ale treba mat pisat trosku z mierov inak sa straca respekt a realita


