Mas ciastocnu pravdu Ako decko si pamatam ze v starom zriadeni chodili muzi pracovat na Moravu a domov chodili kazde 2 tyzdne Z autobusu ktory ich doviezol priamo pred krcmu polovina tych muzov zakotvula v krcme kde sedeli az pokial nespadli pod stol Tragedia bola ze ked prisli domov tak zacali mlatit manzeljy Ani jedna rodina sa nerozviedla lebo bola ina doba Je spravne ze dnes zeny dokazu povedat dost zbalit kufre a odist .Rodina sa rozpada ale je to lepsie ako zit v strachu o zdravie .Poznam vela mladych muzov v Us co maju problem si najst Americanky ktore si o muzoch nie iba zo Slov.ale zo vsetkych statov vych.Eur.myslia ze ich chcu len na otrocku pracu v domacnosti Chalani zasa nechcu americanky lebo si myslia ze nedokazu tak viest domacnost ako dokazu ich MAMICKY NA SLOVENSKU. Zivot sa meni vo vsetkom a spolocnost sa prisposobuje Zaklad slusneho a stastneho zivota musi dat rodina nie tel.alebo filmy.A tento sposob zivota sa pouziva v Mormonskych rodinach ktore maju najmenej roz

