Vsetci normalni ludia dokonca aj Ty su presvedceni ze korupcia existuje od zmeny zriadenia bez rozdielu ktory zlodeji vladli Konecne ked sa niekto rozhodol verejne na to poukazat tak namiesto pochvalu za odvahu im Ty a vela tu pritomnych pisalkov zacinaju vycitat ze to robia na prianie Sorosa a neviem koho Tak mily posledny sud Devana a vsetci co im nadavate sa zjednotne a usporiadajte protestne zhromazdenie a tak dokazete ze to konate bez politikov a Sorosa a tiez ze konecne len nesedite na zadku a pisete ale ze prisiel cas konat


