Pani zlata toto je treti blog ktory citam a tvoje blogy su trosku ine ako vacsina .Musim ti dat plus za odvahu a otvorenost .Ludske porekadlo kaze Odvaznemu stastie praje Trpezlivost ruze prinasa a Nikdy sa nevzdavaj Minule si pisala ze mas uspesne deti Urcite je to aj Tvoja zasluha a dufam ze tie deti Ti pomozu ked bude treba A este raz KTO PREBOHA JE TEN STEVO Pekny den


