Toto je odkaz pre Brehy
Mas pravdu .Dnes si i polievke nepisal Asi ti suseda napuekla dobre buchty.A tvoj dobry priatel popusko pre ktoreho nemozes dobre spavat sem tam chodi aj na nlogy Devany
O Tebe mam svoj nazor ktory som ti napisal ked si ma nahlasil admin.Ja tebe nekazem co mas citat tak ani ty nerozkazuj co ja mam cirat Nikde som nespomenul ze ty si jej priatel Oni vedia na koho sa to vztahuje Od zaciatku som napisal Devane ze ma velmi pekne vyjadrovacie schopnosti vie sa pohrat zo slovickom ako malo kto tu na Pravde a jej basnicky a opisanie ludskych pribehov su velmi pekne Osobne nesuhlasim z jej polit.blogma kde VZDY JE DOBRE RUSKO A ZLY BRUSSEL A USA. Este jedna zaujimavost Pred mesiacom pisala blog kde upozornovala na chyby zriadenia od korupcie po sudnictvo Za par dni pan Kaplan napisal blog kde opisal to iste svinstvo len to spojil zo Smerom a Ficom Predstav si ze Devanu za jej blog vsetci vychvalovali a na Kaplana vsetci tu isti diskutujuci nadavali Taka je bohuzial realita ktoru nikto nezmeni Toto vyhodnotil pocitac ktory nevie kto je kto.
V blogu pises ze je dolezite prezentovat nazor ludi a HLAVNE SI VYPOCUT NAZOR DISKUTUJUCICH Problem pri citani tvojho blogu je ze ked Milan Hocipuci furik a dalsi ta upozornia na polopravdu a protiriecenie tak skupina tvojich osobnych priateliv ktorych je 10 zacne im nadavat urazat i ked zvlast Milan ma velmi usvedcujuce fakty o svojom nazore .Diskuzia sa obycajne zmeni na F B debatu medzi priatelmi kde sa opakovane debatuje o hrochoti kapustovej polievke ktora nam ide z usi .Ano zijeme v technologickej dobe ktora meni nase chovanie aj perspektivu Preto sa stava ze nenavist a urazky sa beru ako oslava
Je hrdost skoro kazdeho americana sluzit prezidentovu Predtym nez budes schvaleny kongresom sa kontroluje tvoja minulost Cely proces sa nazyva VETTING a kazdy clen vlady musi tento proces absolvovat
Sudruhovia problem neni komunikacia.Problem je ze ten pan nepovedal pravdu s kym a o com komunikoval Ked ziadate o pracu musite vyplnit dotaznik kde sa pytaju na vela veci tak ako ked ziadate o pracu v kazdom podniku okrem salasa Pan Flyn bol vela krat v Rusku a tak chceli vediet ci Rusko nema na neho informacie ktoryma ho mozu v buducnosti vydierat A on to v tej ziadosti neuviedol a nepovedal pravdu ked sa ho zastupca prezidenta na to pytal Inak Rusko nemalo ziadny vliv na vyhru Trumpa Clintonka zabudla povedat cernochom v Mich. a.Wisc . ze treba ist volit aj ked Obama nejde na prez.a bieli muzi ktori v tychto statoch maju v laske zbrane dostali v piatok pred volbami oznamenie ze ak vyhra Clintonka tak im tie zbrane zbrane ktore tak miluju zoberu Tak vsetci isli volit To rozhodlo ze Trump je prezident a nie Putin alebo Rusko
Den co den zacina co napisal Trump na twitter Najhorsie je ze vacsinov klame a po obede popiera co napisal rano Bohuzial nezosmesnuje iba seba ale znevazuje urad prezidenta co zacina vadit aj jeho vernych volicov .Neutocte na novinarov 90 percent oroblemov si Trump zapricinuje sam co mu zacina vycitat aj Ivanka .Konecne bol urceny specialny sudca ktoreho navrhli obe strany a mozno to ukonci tento bordel bez rozdielu ci mal pravdu Trump alebo vsetci ostatni Neni to dobre pre USA ale takto to ist nemoze pretoze vsetky programy co sa mali presadit stoja a senat a kongres riesi vyjadrenia Trumpa a novinarov
Vy zaostali a neinformovani komunisti si neviete uvedomit o co sa jedna V Usa je zakon dolezitejsi ako osoba i ked to je prezident Preto padol Nixon a preto bol Clinton imp.Den co den vyskakuju nove obvinenia Konecne sa zacne vysetrovanie ktore tento bordel ukonci a Trump bude konecne vladnut a nie denne vysvetlovat ze nema zRuskom nic spolocne alebo sa dokaze ze ano Putin aRuske banky dali jeho rodine velke peniaze ked mal bankrot a us banky mu nechceli pozicat Konecne sa to musi neako vysvetlit lebo cele 4 roky sa bude iba o Rusku rozpravat
Sudruh Putin v Usa su zakony dolezitejsie ako osoba i ked je to prezident Usa Nixon pirusil zakon a sa vzdal lebo vedel ze padne Clinton bol inp.a ak sa dojaze ze Trump porusil zakon tak tiez bude potrestany.Snes bol vymenovany spec.sudca ktoreho vybralu obe strany ktory bude vysetrovat co sa stalo a ci bol piruseny zakon
Legalne prezident moze zrusit kazdu tajnu informaciu Problem je ze po tomto prezradeni nikto z 5 priatelov ktore do tohto spolku patria nebude z Usa spolupracovat a prezradenim hrozi smrt agentov ktori tam pracuju Preto to vyslo ven lebo ked si uvedomili co Trump UDAJNE prezradil tak museli upozornit zdroj tej zpravy aby stiahli agentov lebo hrozi ich odhalenie a mozna smrt Tu je problem Trumpivej velkej huby a chvalenia
Je pravda ze program vznikol v Usa ale Shadow Brokers je Ruska organizacia ktora tieto programy odkupuje a potom ich predava .
Podla ludi co rozumia hokeju hned ako bol Cigel nominovany za trenera repr.muzstva prehlasili ze je to dopadne velmi zle .Tak to vypada ze mali pravdu Tato katastrofa je pravdive vysvedcenie Sirokeho kralovania a bordelu v Slovenskom hokeji
Mas pravdu som republikan ale nie zadubeny lebo ja dokazem kritizovat aj republikonov ked robia zle co vy demokrati a milovnici Ruska nedokazete V dnesnej dobe uz sukromie neexistuje preto vsetky dolezite tajne zpravy sa neposielaju elektr.ale osobne .Satelity odpocuvanie su dolezite ale najcennejsie su informacie od agentov ktorych sa snazi kazdy stat naverbovat na svoju stranu
Trump nikomu nevolal Ale ludia co noli pritomni si uvedomili co sa stalo a informovali tajne sluzby aby rychlo informovali vsetkych co su v tomto obore zapojeni a zachranili co sa da Tam zrejme este pracuje niekto z Obamovej vlady a ten to dal W. P.
Rusko nepotrebuje ziadne tajne sluzby Ked chcu nieco vediet zavolaju Trumpete a ta im vsetko vysvetli.Bohuzial Trump je hanba nie iba sebe ale celej amerike a oslabuje urad prezidenta .A vy milovnici Ruska si uvedomte ze ak je pravda co sa stalo tak za takuto informaciu sa v Rusku dava stranok
Experti maju poplach Zatial si to nikto nevie vysvetlit Bud je vacsi uboziak ako predpokladali alebo Rusko ma na neho kompr.material a zacnu ho vydierat Tym padom prenecha urad prezidenta V.P.Alebo to boli jeho vychvalovacne reci Anca ja mam vacsi nozik.Bohuzial neni dna ked sa neriesi neaky skandal a na splnenie slubov sa zabuda Teraz ide do S.Arabie a do Izraela tak kazdy caka co tam vyvedie.Konecne aj jeho najvernejsi volici zacinaju otvarat oci
Ked som Minuly rok napisal ze buducu vojnu nerozhodnu ziadne bomby ale pocitave ste mi vsetci nadavali a mali otazku na com ficim. Toto je nic To vymysleli studenti z nudy ktori to chceli predat Ked im nikto neponukol peniaze tak to dali volne na internet Experti robia na
Tak tak Nemecko aj Franc.zacinajte premyslat o buducnosti Vas spojenec USA sa zacina orientovat na Rusko Trump prezradil Rusom tajomstvo o ktorom sa informuju iba najvernejsi spojenci
Sudruhovia co teraz. Rusko sa stava najblizsim priatelom Usa Trump prezradil tajnosti ktore vedia iba najvernejsi priatelia Ameriky Rusom. Preto sa Lavrov aj Rusky konzul tak usmievali v B.D. Svet sa zacina menit Vsetci milovnici Ruska zacinajte milovat aj USA
Dokoncite dialnicu a potom rozpravajte o hodvabnej ceste
Odporúčame