Ja si nerobim srandu je to pravda o com sa mozes presvedcit Spievali to pred Ruskym konzulatom v N.Y a tiez davali kvety
Ja si nerobim srandu je to pravda o com sa mozes presvedcit Spievali to pred Ruskym konzulatom v N.Y a tiez davali kvety
Dlh zvysil viac za 8 rokov ako vsetci prezidenti pred nim Kolko znicil zivotov to neviem a ak ty vies tak napis
Americania spievali na oslavu Putina a Za obete spadnuteho lietadla Rusku humnu
Fakt je ze i ked Obama je najhorsi Usa prezident za jeho vlady burza vyskocila z priblizne 6000 na dnesnych skoro 20 tisic .Co su obrovske peniaze .Skiro vsetky us corp.sedia na zasobach cash ktore su prioravene investovat Len cakami kto bude prezidentom Ak Trump splni ze znizi dan na 15 percent dalsich 20 rokov je o pracu postarane a dnesnych 4.8 percent nezamest.sa este moze zmensit Spokojny Novy rok a vela dobrych investucii
Sudruhovia dajte si prestavku a poxkajte nez nastupi Trump do B.D a potom sa uvidi Zatial to mate vsetko orevratene Nadavate na Obamu i ked vdaka tomu ze Obama je najhorsi a najslabsi prezident Putin ako spravny STB to vyuzil a stal sa doxasnym vodcom .Pidla vyjadrenia Putin si nechava otvorene dvere a pidla toho ako sa zachova Trump rozhodne aj on Pravda je taka ze tieto sankcie co vydal Obama su o nicom Nemaju na Rusko ziadny efekt Co sa moze stat ze ked Putin nesplni to co Trump poziada pridu sankcie ktore Rusko skutocne pociti .Putin nenavidi Usa lebo ako clen Stb vie ze Reagan rozbul zmslavne CCCRa to sa nezabuda Som rad ze nemozneho Obamu takto hanobne posiela do dochodku VSETKO najlepsie v Novom roku a konecne sa zobudte a uznajte ze ekonomicky je Rusko velmi slabe a ten zlaty rubel nikdy nebude
Prosim Vas prestante pisat tie oslavne ody na Putina Mate ho radsi ako vlastneho otca i ked pre vas absolutne nic dobreho nevykonal Jeho muzikom sa znizila zivotna uroven a zlaty rubel zhrdzavel Este raz Vyhodenie Americanov nic neznamena lebo za 21 dni ked nastupuje Trump tak aj na konzulatoch sa vymeni polovina ludi
Sudruhovia majte trosku trpezlivost lebo za dva mesiace sa budete za svoje prispevky hanbut Kto ma dobru pamat tak si spomenie na den 9 marca v 2009 ked si sudruh Lavrov a nemozna Clintonka vyznavali lasku a ako to dopadlo Vsetci vieme ze Putin a bemozny Obama sa nemaju v laske a jeden druhemu to verejne dokazuju Pamatate ako Iran zosmesnil Cartera ked minutu po prisahe Reagana prepustil Amer.rukojemnikov ktorych tam drzal v zajati Podobnost ciste nahodna alebo historia sa opakuje Cas ukaze Nie iba Rusko a Usa ale cely svet si praje spolupracu medzi velmoc. co bude pekny dar v Novom roku
Vsetci co tak strasne vychvalujete Putina zrejme neviete ze jeho rozhodnutie nevykopnut americanov nema praktucky vyznam lebo po 20 jan.si prezident Trump vymenuje noveho konzula aj polovinu svojich ludi na k
Trump ma moc po nastupe do B.D.rozhodnutie Obamu zrusit Putin sa chce presvedcit ci Trump o dobrych vztahoch iba rozprava ale ci tak aj bude konat O vitazstve Trumpa rozhodli volici v Ohio Pens.Michigan a Wisconsin nie uniknute maile ktore vyslal clen demokrat strany ktory podporoval Sandersa a nie nemoznu Clintonku Taktiez chcel zahanbit veducu Dem.strany Deb.Schulz ktora po odhaleni skandalu odstupila
Lahko sa mozes presvedcit ze ja na Obamu nadavam lebo je to najhorsi prezident v Usa ktoreho tento v tom klobuku pod tvojim blogom volil Musim sa ale priznat ze za Obamu burza vyskocila o 300 percent a zarobil som dost ze som mohol ziskat zelenu kartu podla invest.zakona
Trump vyhral bez Putinovej pomoci Rusaci robia to iste ako vsetky staty na svete Obama viac pomahal v Izraelu opozicii pred volbami porazut Netanjahu co sa mu nepodarilo Demokrati su zufali a chcu zachranit povest strany viac ako ospravedlnit nemozni kandidatku Clintonku Co som sokovany ako ste vsetci zamilovani do toho zaostaleho Ruska a za cara Putina ste ochotni obetovat zivot NAPISTE NIEKTO CO DOBREHO VYKONAL NA ZLEPSENIE ZIVOTNEJ UROVNE 80 PERCENT MUZIKOV ktori chudaci nemaju ani na lacny chlast a utrpenie zapijaju otrav
Hlavne ze vavrin abraxas a sedlak tu stale vypisuju o krachu Usa a nastupe zlateho rubla Sudruhovia za vlady nemozneho Obamu stupli akcie o 300 bodov ano o 300 bidov Ked ste si v 2007 investovali 10 tisic dolarov tak si vypocitajte kolko mate dnes
Sam si sa zaradil medzi hlu...v lebo si na strane zaostaleho a chudobneho Ruska ktore je ako jednooky kral medzi slepima
Nic ine iba divadlo odchadzajucej vlady nemozneho orezidenta.Tak ako Trump vyhlasil ze Fidel bol vrah a Cuba utlaca svojich obcanov tak aj teraz vyhlasil ze po nastupe jeho vlady bude mat Izrael v B. D ozajstneho priatela ktory zrusi Obamove rozhodnutie Pred ukoncenim jeho nemoznej vlady ide ukazat svetu ze on je silnejsi ako jeho dvaja najvacsi nepriatelia Putin a Netanyhu
Ked budes triezvy tak mi napis v com nemam pravdu a potom mozeme debatovat Zatial je to strata casu
Apple neporusilo zakony ktore existuju Brusel meni pravidla pocas hry a preto sa idu sudit Irsko tak ako Slovensko dava investorom vyhody lebo ich chcu udrzat vo svojej krajine To je bezna vec ktora je zauzivana po celom svete Jedna sa o obrovske peniaze tak obe strany sa nevzdaju bez boja
Sudruhovia ten den ked sa presvedcite ze laska k Rusku bol iba predvolebny tah sa blizi Ked nazval Fidela zloduchom ste to ignorovali.Ked vyhlasil ze prekona Rusko vo vyzbroji ste to ako nepoculi Teraz odkazal ze Izrael sa nemusi obavat kebo za 22 dni bude novy serif v BD.A potom pride ten darcek do Noveho roku pre Putina a pre vas jeho milovnikov SPOLUPRACA BUDE ALE BUDES SKAKAT TAK AKO JA DONALD TRUMP ROZKAZEM
Co ocakavat od nemozneho prezidenta Pamatate ako po nastupeni do uradu jeho prva cesta bola v Egypte ktory bol po Izraelu najblizsim spojencom Usa kde kratko zacali nepokoje pre cely region Nechal Rusom zmenit Aleppo na kopu kamena a neludskeho utrpenia a na zakoncenie svojho uboheho vladnutia zbabelo dava noz do chrbta najspolahlivejsiemu spojencovu zo vsetkych arabskych statov
Odporúčame