Dievcatko zlate preco taka smutna tema Ved sa spieva narodil sa Kristus pan vesel me sa Sebevrah vie ako a kedy to trapenie ukonci Nam iba zostava moznost sa rozhodnut kde chceme odpocivat Veriaci maju svoju predstavu a ta ich utesuje Neviem to dobre prelozit tak to napisem angl.God shall wipe away all tears from theur eyes and there shall be no more death sorrow nor crying and no more pain Ps ako J.Fucik napisal Smrt neni zla smrt je len kus zivota tazkeho Co tazke je co zle je umirani je Dufam ze som to moc nepomotal Ale zacneme mysliet poz. ide Novy rok A preto HORE HLAVU SLOVAC RAZ AJ SIBENICE ROZKV


