Ak Trump splni vsetko co sluboval tak tato zmluva bude zrusena v prvych dnoch po jeho nastupe do BD.
Ak Trump splni vsetko co sluboval tak tato zmluva bude zrusena v prvych dnoch po jeho nastupe do BD.
Zacina sa hra nacka a mys Trump telefonoval z prenierkov z T.a Cinania zhabali dron ktory po odfoteni vsetkych suciastok vratili Toto je iba zaciatok problemov Ak Trump zacne plnit to co sluboval tak Cinanov caka tazka buducnost Kazdy 10 cinan pracuje ore Walmart Cinska mena stratila 7 percent proti dolaru a ak Trump znizi dane na 15 percent ako slubuje vacsina podnikov co je v Cine sa vrati do Usa Cas ukazejeno je iste Cina pitrebuje Ameriku viac ako Usa potrebuje Cinu A toho si je vedome cele Cinske vedenie
Momentalne si nespominam na komentare pod tvojim menom Pre Slovensko bude najlepsie ked si najde svoju neavislu cestu Rusko nam ublizovalo 40 rokov preto som prekvapeny ze kolko obcanov ich ma v laske Za nespokojnost po zmene rezimu nadavajme nase vsetky vlady ktore zabudli na obcanov ktori tuto republiku vybudovali a rozdelili bohatstvo pre seba a priatelov Americania okrem skaredeho plotu Slovensku neublizili Za stareho zriadenia bola chvala na Rusko novinam aj Tv nanutena Dnes to robia z vlastneho rozhodnutia Preco je to tak vedia iba oni Vyhoda je ze bezny obcan si moze najst vela informacii na pocitaci co oredtym nebolo Dakujem za Vianocne zelanie a tiez prajem Spokojne a radostne sviatky TVOJEJ RODINE. Ps Som katolik ale uz druhy rok spolu s mormoni rozvazame darky pi indianskych rezervaciach Ten dakovny pohlad ind.deti zostava v pamati na dlhu dobu Este raz pekne Vianoce vsetkym i ked sa nezhodneme v nazoroch
Pan Kaplan dakujem za blogy ktore dokazete pisat napriek urazkam a nadavkam Pekne a spokojne Vianoce celej rodine Pisal som pod menom Snowman ake milovnici Putina maju na Pravde velku moc
Priatelu ja som tu pisal pod jednym menom 6 rokov a nemal som ziadny problem lebo som nikoho nikdy neurazal a i ked som nesuhlasil z nazorom tak som kazdeho respektoval Cez OH jeden Slovak zacal urazat Zlateho Slovenskeho sportovca ked vyhlasil ze Rusaci mozu zavodit ked prestanu dopovat Zastal som sa Slovaka a ked som mu vratil urazky mne napisal tak admin ma vykopol na mesiac Potom som tie iste slova napisal sudr.Brehy a ten ma tiez nahlasil a admin mba vykopol na tyzden a jemu sa nic nestalo i ked som iba opakoval jeho slova Preto pusem o tej nespravodlivosti Nikomu som nenadaval ani nikomu nebudem nadavat ked budu ku mne fer Nemusia suhlasit s mojim nazorom ale to sa da napisat bez urazky Je tu par blogerov ktori mi vysvetlia ich nazor bez urazky a tych respektujem Admin ma dvojaky meter Je tu skupina ktora spolupracuje a tym je dovolene vsetko Pekne Vianoce
Najhorsie je ked niktos slondos sa tu vychvaluje ako zariadil ze niekomu dal admin cervenu To sa mate cim chvalit zbabelci z cervenej zge..y Ja som pouzil tie iste slova ako vas partak z cervenaho stada a dostal som cervenu lebo som neni milacik Ruska a Putina. Majitelia Pravdy sa prebudia ked tato Rusko milujuca prestarnuta generacia prestane citat ich platok a mladych nebude lebo admin miluje neinformavanu chamrad ktora prestala zit v 89 a caka na stretnutie z uschnutym Leninom Kludne ma nahlaste a potom sa tu utesujte a vychvalujte ze ma admin vykopol chudaci
Nemusime mat stejny nazor ale co je pravda je pravda nezalezi ci to hlasia Rusaci alebo zapad Teraz obvinuju Rusov lebo sa boja ze ich vyhodia z dobre platenej prace Clintonka prehrala lebo je nemozna a nie lebo Putin To je vsetko
I ked si nemyslim ze dolar prevalcuje eu.celkove je ekonomia v Us na vzostupe vdaka slubom ze sa znizia dane a hlavne velke corp.maju v bankach velje peniaze ktore neinvestovali lebo cakali kto bude prezident TRUMPOVE sluby davaju nadej ze tieto peniaze sa zacnu investovat do novych projektov ktore zarucuju pracu na 20 rokov DUFAM ZE TUTO ZPRAVU SI PRECITAJU SUDRUHOVIA AKO ABRAXAS MR.NOBODY A HLAVNE BLOGER SED..K KTORY TU ESTE V MAJI ZARUCENE TVRDIL ZE USA DO KONCA ROKU ZKRACHUJE A ZLATY RUBEL NAHRADI BEZCENNY DOLAR. SUDRUH SEDLAK ZMEN NICK A HLAVNE SI UVEDOM ZE ZANIKU USA SA NEDOZIJES ps Aj tvoje videa je len propaganda a ako som Ti napusal Za 5 tisic dolarov ti natocim video kde budes Papezom a idi...ako ty tomu uveria Spokojne vianoce a dufam ze do darku dostanes milion ZLATYCH RUBLOV
Obama aj demokrati len hladaju vyhovorky Tie dolezite informacie boli vyslane z demokr.strany To znamena ze niekto nemal rad Clintonku priamo v centrale a tak vsetko prezradil .Rusaci sa pokusali dostat do oboch stran co je bezne v dnesnom svete Priemerny dtudent na strednej skole to dokaze len pre zabavu Demokrati si boli isti ze nemozna Clintonka vyhra a posledne dni pred volbama v niektorych statoch ani nevysielali reklamu i ked mali miliony v banke Este raz nie Putin ale volici v Ohio Pens.Michigan Wisconsin rozhodli o prez.Usa Koniec debaty Obama len hlada vyhovorku lebo v tychto statoch ludia najviac pocitili sklamanie z jeho vladnutia
Co to tu trepes za sprostosti Fed zvysil uroky lebo vsetky ukazovatele predpovedaju zvysenie ekonomie znizenie nezamestn.ktora je pod 5 percent .Burza lame rekordy a vsetky velke corp.planuju investovat do rozvoja Trump ak splni iba polovinu co slubil tak infrastruktura ktoru chce zacat budovat a obnovovat zaruci pracu pre vela ludi .O navrate corp.zo zahranicia pisat nebudem lebo to tak jedno d uche nebude Tak ziadne obavy o Ameriku Bola je a bude stale vodcom sveta i ked Trump nesplni co slubul
Ja aspon opakujwm po tych co nieco vedia a maju pravdu co sa o tebe neinformovanom chudacikovu neda povedat Ako sa povie Komu neni z hury dano na pavlaci nekupis Pre teba sa zivot zastavul v 89 a utrpenie sa skonci ked sa stretnes s uchnutym Leninom Pekne vianoce
Sudcovia rozhodli zastavut scitanie hlasovacich lustkov na Floride lebo sa nemohli zhodnut ci pocitat ked niekto chcel volit Gora i ked nepretlacil papier celkom aby zostala diera alebo iba naznak ze ho chcel volit ked na listku zostala iba priehlbinka .
Sluzit vlasti je hrdost kazdeho Americana a je to vlastne cest a splnit prianie prezidenta byt clenom vladneho aoaratu Vacsina zarabala za hodinu viac ako zarobia za rok vo vlade Preto vacsina ako Trump musi zobrat plat JEDEN DOLAR a zvtsok daruju na charutu Nie je to bajbohatsia vlada ake Donald ma viac penazi ako 44 prezidentov spolu Milionari neni problem Ale co generali ktorych je najviac zo vsetkych vlad Este jeden a bude to vojenska JUNTA .Pan prezident viemecze nesplnis polovicu co si nasluboval pri niceni oponentov v primarkach U mba si bol na 15 mieste ale ked si ich znicil tak som Ta zacal podporovat lebo si republikan a nie iba za seba ale za vsetkych Americanov a ludi celeho sveta si prajem aby si bol USPESNY Ps ja budem spokojny ked znizis dane na 15 percent a zabranis tym milionom ilegalnych emigrantov vstup do USA
Obcania statov Ohio Pens.Michigan a Wisconsin rozhodli o prezidentovu nie Putin Naopak to bola Obamova vlada ktora pred volbami v Izraelu pouzila Fbi na kampan proti zvoleniu Netanyahu ktory je po Putinovu druhym clovekom ktoreho Obama nena v laske
Zbytocna debata Trump bude prezidentom USA Aky bude prezident nevie nikto ani on sam Podla zlozenia vlady kde su bilionari a generali Putina ani vas milovnikov Ruska necaka nic prijemne Dokazal vam to hned ako vyhlasil kto bol Fidel Este jedna malickost Vacsina z vas stale vypisovala akym podvodom sa stal Busch prezidentom Toto je ten isty pripad s tym rozdielom ze Busch preheal o 500 tisic hlasov a Trump prehral o 3 miliony hlasov Ja son rad ze Trump je orezident a nie Clintonka ale pre objektuvnost vam to pripominam
Napalm bolo zverstvo ale spalit zeny a deti za ziva ako to robia Assada vojaci je este horsie Pretoze to robia tvoji priatelia tak ti to nevadi
Mas pravdu Sunnis tvoria vacsinu armady Aj Juhoslavia bola ako jeden stat ked vladol Tito Tak isto to bolo aj v Syrii a dalsich statoch kde vladol diktator Pokoj tam nebude a jednym riesenim je aj rozdelenie Syrie na 3 casti Cas ukaze
Co sa deje v Aleppo je vacsie zverstvo ako bolo vo Vietname Assad za pomoci Rusov ziskal alebo oslobodil Aleppo ale za aku cenu Cely svet vedel ze teroristi budu porazeni ale nikto neocakaval takuto brutalitu Bohuzial obcianska vojna sa neskonci a utrpenie bude pokracovat Pokoj v Syrii nebude lebo nabizenstvo je v tejto casti sveta dolezite Assad je Alawit a vacsina obcanov su Sunnis a Shiitia tak to dopadne ako v Iraku kde vlada padla lebo premier bol nabizenska nensina To iste sa stane v Syrii ked Rusaci vypadnu Zatial utrpenie bude pokracovat
Tak sa mi zda ze som prisiel neskoro a zostali mi iba omrvinky ZVLAST ked som zistil ze tu uradovala smradlava ryba z Florody Skoda ze si nemozem objednat take cerstve a neviem ci vies upiect aj vyzdobene.Tie su tak krasne ze ich je skoda zjest Tento tyzden rozvazame vianocne darky po indianskych rezervaciach Tvoje pismenka bu dokazali opisat ten nezabuditelny pohlad malych deti ked dostanu darceky Je to cez mormonsku organizaciu a je to jedno z najvzacnejsich podujati Taktiez pekny zazitok je ked na hokeji cez druhu tretinu cely stadion spieva Vianocne piesne Na obrazovke nad ladom su slova kazdej piesne tak ozaj vsetci spievaju lebo poznaju melodiu Neviem ci budem mat mozmost Tebe aj rodine popriat spokojne a stastne sviatky a podakovat za blogy ktore su kvalitne a i ked nesuhlasim zo vsetkym co pises ale Ta respektujem Dufam ze sa nedas odradit a v Novom roku budes pokracovat v pisani Nezabudni cas uteka a ponuka plati Este raz pekne sviatky a bohateho jeziska
Samozrejme ze ho podporuje jeho nabozenska mensina Ked ho tak miluju ako pises preco ich tolko emigruje i ked je jasne ze zostava u moci V den ked Rusko idide zacbecto iste ako v Iraku ked amici vypadli Rusko vyhralo ale kto bude platit tie obrovske peniaze na opravu toho co znicili Muzici ich nemaju dost pre seba nie pre Assada
Odporúčame