Ktohovie, či dotyčný súdruh protestoval aj proti vojne v Iraku, Juhoslávii, či Afganistane...
Ktohovie, či dotyčný súdruh protestoval aj proti vojne v Iraku, Juhoslávii, či Afganistane...
...ja som zase počul, že Mešuge dostane celu po Kajetánovi :-)))))
...tuším tam bolo, že chcel aj znásilňovať. Dedo je borec, nebohý Radim Uzel by mal z neho radosť :-)))))
Dedo môže byť pyšný, zadržala ho Matovičova NAKA. Ale čítal som pred chvíľou, že aj samotný Mešuge sa vyjadril, že bude určitých novinárov dávať "rad radom dole" :-)
Dze si NAKA? :-)))))
...dúfajme že aj skládka do kozacého paláca...
Keď ho miluješ, nie je čo riešiť ... :-)
Ahááá, tak to bude asi tým šetrením munície. Ukrajinci zrejme vyhrávajú v zákopoch na bodáky :-)))))
Sladké sny chlapče! :-))))))
Ona nie je prezidentka. "Prezident" je v oplotenej. Ona je rezidentka. A prezident v oplotenej potrebuje týchto magorov, "lebo Ukrajina" a "lebo nákup zbraní za miliardy". To že táto neschopná banda na čele s trnavským mafiánom ešte do septembra prešustruje miliardy, to rezidentku vôbec netrápi. Rozkazy sú rozkazy...
Patológ na čele rezortu zdravotníctva. Aké symbolické!
...ale si pozadu. Ukrajinský generálny štáb násobok už zvýšil na sedem :-)))))
Asi sa im potom lepšie spí a majú sladké sny :-)
Aspoňže ukrajinský generálny štáb neopúšťa zmysel pre humor :-)))))
Keďže stratu Ukrajiny sú asi 500 tisíc, tak ruské straty musia byť cez jeden a pol milióna, počítam správne? :-))))
....a to by ešte museli od Rusov nakupovať suroviny, aby mohli tú muníciu proti nim vyrábať :-))))))))
.....nesmieš závidieť spriazneným Obyčajným ľudom, musia sa poponáhľať, už im kšeft končí. Do septembra :-)
...načo by im boli Lady, veď majú z Ukrajiny nakradnuté moderné pračky aj so sušičkou a žehličkou :-)))))))
Treba Bachmut brániť do posledného Ukrajinca a potom takticky ustúpiť na vopred pripravené stanovisko a takto nepriateľa dokonale zmiasť :-)
Hlavu už má poriadne vyžratú. Laloky na päť prstov... :-)
Dokúpiť kolená, jazyky, srdce a urobiť tlačenku :-)
...v rukách amerických spravodajských služieb.
....aha, aktivisti by to boli, keby tam namaľovali ukrajinskú vlajku ako u nás na Slavíne, chápem... :-)
Ruskú vlajku namaľoval niekto na prednú stranu skaly, na ktorej je umiestnený symbol dánskej metropoly Kodaň — socha Malej morskej víly. Uviedla tamojšia polícia, ktorá to označila za „akt vandalizmu“.
Akí vandali Máriu vašu dánsku! Aktivisti to boli....,či? :-)))))
Odporúčame