A prečo nemohol Blaha nahradiť Kéryho, vieš?
A prečo nemohol Blaha nahradiť Kéryho, vieš?
Bača, ovce sú už napasené? :-)))))
Tak tomu sa vraví naozaj verejnoprávnosť :-) Toho Machaja si naozaj vládna mafia dobre vybrala...
A k tej TA3. Tam sa ukázali ako demokrati, keď precízne zahladili stopy po nežiadúcom rozhovore s Jeffrey Sachsom. Brilantná ukážka demokracie a tolerancie iného názoru.
Ak sa bude diskutovať o sexualite, prečo by aj takýto jedinec nemohol povedať svoj názor. Ale vidím, že ty nedokážeš iný názor tolerovať.
Asi tak.
Spýtaj sa Iračanov poliš, za koho im bolo lepšie a kto povraždil viac, či Saddám, alebo Američania
To je tá hlúpejšia časť národa...
Ak by mi niekto pred 4 rokmi povedal, že raz bude premiérom a pred ním bude ešte premiérom Matovič, tak zavolám naňho docenta Chocholouška a jeho partiu s kazajkou. Asi tak...
Ktohovie ako by vyzeralo, keby futbalový rozhodca určoval, ktorí hráči môžu nastúpiť v mužstvách na zápas. Teraz to vyzeralo tak, že "nezávislá RTVS" určila zostavu Smeru...
Pamätám si, dávnejšie bola v televízii diskusia k nejakým ekonomických otázkam. Bolo to ešte tuším za niektorej z modrých vlád. Bol prizvaný aj prof. Staněk, ktorý to vtedy v diskusii riadne natrel Kaníkovi. Po ukončení relácie sa hostia rozchádzali, ale ktosi zabudol vypnúť mikrofóny. Vtedy Kaník podišiel k moderátorke a sťažoval sa: "Vidíte, vravel som, nevolajme ho, bude robiť problémy..." Dodnes si na to spomínam :-)
Pre budúce razy páni z RTVS, čo keby si každá strana k danej diskusnej téme určila zastúpenie, nedovolí vám to vládna mafia?
Ako ten autor e-mailu? :-)
Absolútny súhlas!
...vidíš tvoj príspevok je presne o tom. O nenávisti k inak premýšľajúcim.
...ale aj tí herci na tej fotke vyzerajú že fičia na kokse :-)
V podstate ide o to, ako odrbať časť dôchodcov....
A toto je tiež dobré: "...tlak na Sociálnu poisťovňu ostal na horizonte 50 rokov vyšší priemerne o 1 mld. eur voči legislatíve z roku 2018." Matovič nemá pritom problém vyplatiť viac ako 1 mld. za jednu jedinú účasť vo voľbách. Kde to vlastne žijeme v akej psychiatrii?
Slovensko sa zapojí do medzinárodného projektu na výcvik ukrajinských vojakov.
Naučíme ich utekať. Aj Naď sa môže pridať, možno to aj on bude potrebovať :-)
"Britskí stredoškoláci sa búria proti pravidlám na školkách."
To britskí stredoškoláci chodia do školky? :-)))))
A kto sa vlastne zľakol, plešatý americký pucflek alebo Jančkárová, ktorá sa zľakla, že príde o miesto, ak to celé nevypáli v prospech vlády a oplotenej. Ak pozvem zástupcu vlády a zástupcu Smeru, tak mi predsa musí byť jedno kto príde. Otázky má moderátorka pripravené tie isté. V čom je problém? Počúval som to asi 5 minúť a bolo mi z toho na vracanie.
....aj mňa heglo! :-)))))))
Odporúčame