Kto by mu nechcel dať poriadnu po papuli nech sa prihlási. Okolo 18:00 si to sem prídem spočítať :-)
Kto by mu nechcel dať poriadnu po papuli nech sa prihlási. Okolo 18:00 si to sem prídem spočítať :-)
Nebolo by efektívnejšie vyhodiť z portfólia programov Markízu a Jojku? Ten hnoj čo dávajú medzi dlhými reklamami sa aj tak nedá pozerať. Alebo si títo úbožiaci myslia, že potom bude každý pozerať ich propagandu a brakové relácie urážajúce ľudskú dôstojnosť? Ja osobne zruším operátora ak vypne české programy. Mám doma veľa kníh, ktoré som dávnejšie nečítal...
...ale tieto prieskumy robila zrejme poctivo ukrajinská SBU, alebo po anglicky Security Service of Ukraine, čiže SS-U. :-)
Inak aby si bol v obraze, Islamský štát "stvorili" USA po vpáde do Iraku.
...budú hrať symfóniu č.5 Osudovú? :-)))
...a čo je to zločin agresie? Vpád do Iraku či Afganistanu? :-)
... ani Američania nechcú odpochodovať z Iraku, hoci ich na to iracká vláda aj parlament opakovane vyzval. Furt tam likvidujú tie chemické zbrane pod krycím názvom "ropa a zemný plyn"...
Takto ti to vysvetlím: Ak tá tvoja "verejnosť" dokáže hltať na Markíze napríklad Farmu, tak potom je hračka naviesť ich na to, aby volili Čaputovú či Matoviča :-)
Volebné taktiky a praktiky sú na "demokratickom" Západe dnes už povýšené na úroveň vedeckej disciplíny. Oni totiž vedia, že väčšina voličov je z toho jednoduchšieho vreca... tak ako ty :-)
Teba zrejme rozmýšľanie hrozne bolí. Ak by tomu tak nebolo, tak by si došiel na to, že prečo USA zrealizovali prevrat na Ukrajine, ktorá je na opačnom konci Zemegule a je zaujímavá len tým, že susedí s Ruskom... No a samozrejme európski Washingtonom dosadení tajtrlíci plnia príkazy svojich oplotených sa búrlivej podpory amerických "nezávislých" médií.
...a ani Židov? Izrael totiž okupuje Palestínu a bombarduje Sýriu. Irak zase nedokáže vyhnať Američanov, hoci iracký parlament a vláda ich odchod. Takže aj Američanov?
Edko je poslušný tajtrlík oplotenej. On len poslušne aportuje.
Chlapče, chlapče, máš politické názory ako bývalý pochôdzkár valdis. S tým rozdielom, že on tu tie svoje sprostosti vypisuje zadarmo. Alebo žeby som sa v ňom mýlil....? :-)))))
Choď do 3,14če aj ty aj Kačica :-)))))
...idú voľby a oplotená má strach. Ber to tak.
Fabulácia pred voľbami na objednávku oplotenej. Je možné, že každý kto si to pozrie, dostane od Mešugeho 500 až 1000€ :-))))))
Šoltésova "Sviňa" už asi nikoho nezaujíma :-)
Pravdivo charakterizoval cárske Rusko.
Vieš koľko miliónov ľudí vraždil v tomto období vo svojich kolóniách Západ?
Posledný novinár na Slovensku zomrel 31. 7. 2019. Bol to Boris Latta. Dnes pre noviny pracujú len presstitútky. Inak to ani v tzv. "západnej demokracii" nejde. Ocitli by sa za deň na ulici bez práce. Tak si nerobte ilúzie a prestaňte trepať o nezávislosti novinárov. Takí dnes nie sú. Vieme to my a vedia to i oni.
Ja som o ňom do jeho vraždy nikdy nepočul
Keď tak čítam tie chválospevy tzv. politikov, tak začínam nadobúdať dojem, že sa opäť vrátil Ježiš Kristus...
Odporúčame