Je to hlupák na úplne nesprávnom mieste, bohužiaľ pre nás. On vie len poslúchať na slovo. Ako pes. Poslúchal blázna Matoviča, teraz poslúcha euronacistov v Bruseli. Jeho vystúpenia v poslednom čase sa podobajú skôr na grotesky Mr. Beana ako na činy štátnika. Toto by mali vidieť aj v kozom paláci a vykopnúť tohto tajtrlíka kade ľahšie...
Jediným šťastím pre nás je, že Rusko tu ešte stále má ambasádu a teda majú informácie o tom, že národ si myslí úplne niečo iné čo jeho zväčša potrafení predstavitelia toho času na čele štátu.


