...žasnem, naozaj môže byť niekto až tak tupý?
...žasnem, naozaj môže byť niekto až tak tupý?
To preto, lebo banderovci kradli.
NS2 prešiel všetkými potrebnými skúškami. problém je len ... v USA :-)
Prečítaj si hlavne posledný odstavec
...ty si skôr uderený ako úderník :-)
...existuje okamžité riešenie - nový plynovod NS2 s novými turbínami pripravený na 100% prevádzku :-)
Kde je problém a chyba?
Máš také IQ, že by si mohol z fleku zastávať vysokú liberálno-nacistickú funkciu v EP.
Vyzerá to tak, žer naši proamerickí smradi sa budú zohrievať v teplúčku a my ostatní sa budeme chodiť trocha ohriať do Maďarska. Vyzerá to na rozpad EÚ a početné defenestrácie....
Hádam olejárska ty génius, olejová môže byť akurát škvrna :-)))))
Môj pekný, ty si naozaj myslíš, že vojaci rozumejú technológii jadrovej elektrárne? :-))))
Ona nemá názor, ona je len reproduktorom oplotenej.
To je skutočný prezident! Nie ako naša americká upratovačka z kozieho paláca.
...a najlepšie by bolo aj s kozou z Pionierskeho....
Ani jeden. Prvý má 40 a druhý 69. To bude iný magor.
Veru tak. Toto sú prejavy vypestovanej ukrajinskej nacistky.
Ešte by si mali Česi zvoliť za prezidenta bývalého generála NATO a budú na tom tak ako my :-)
Dočítal som sa po jeho želanie, že by bola škoda, keby táto vláda padla. To mi stačilo.
Ak by tam novinárov pustili, tak pre MAAE by to bol hneď nález.
Odporúčame