To vieš, nikto si v prípade Ukrajiny neláme hlavu nejakou logikou. Novinár napíše to, čo majiteľ "nezávislých" novín prikáže, alebo očakáva. Ale divím sa niektorým oslom, čo dokážu takéto hnilé seno zožrať. Pre mňa osobne takéto evidentné lži znamenajú len jedno: informáciám z takýchto zdrojov neverím a vyhľadám si iné zdroje.


