Stará Blašková by povedala, "že má papulu jako fraštacká frálka" :-))))))
Stará Blašková by povedala, "že má papulu jako fraštacká frálka" :-))))))
...no vieš musí to byť väčších rozmerov, aby sa za to mohlo viac zaplatiť. Ak by bolo zariadenie malé, boli by vynaložené náklady podozrivé :-)
Hemží sa to v tej vládnej koalícii odborníkmi :-) Nakoniec sa zistí, že jediný čo poctivo vychodil ZDŠ bol Pročko! :-p
S takým exaktným vzdelaním môže menovaná sasanka robiť akurát tak taxikárku. Až sa je podarilo ovšem "vyštudovať" na piaty pokus vodičák :-)
Všimol. Fico nebude mať 14%, ale 34% :-)
..ten by je mohol aj iné veci pristrihnúť. Ale jemu by sa to zrejme hnusilo :-DDD
Nechcem byť zlým prorokom, ale čosi mi navráva, že zo súčasných vládnych nominantov ich skončí po voľbách tak 60-70% v base.
A teba trafí šľak! :-D
...dobre, tak je to tvoja "ekonomická realita" :-)
...no, prvý krát s tebou súhlasím :-)))))
Je to tvoj názor. Aj keď podľa mňa primitívny :-)
...na Rusko uvaľuje EÚ sankcie jednu za druhú už takmer 8 rokov.
A čo Lajo, ten dosvečí šecko. Toho zavolajte, ten nabetón aj vidzeu jako Kočner stríla a Alena Zsuzsová mu nabíja! :-))))
Dosvečí šecko dosvečí čo bedete scet!
Panebože je to tak jednoduché! Zrušte sankcie, potečie plyn aj ropa :-) Či...?
Rusi postupne nahradzujú európskych zákazníkov ázijskými. Ak sa tento proces ukončí, tak na ruské zdroje zabudnite eurohujeri. O pár rokov bude životná úroveň na Srí Lanke vyššia ako u nás. Oni sa totiž už spamätali...
Keď tak pozerám na ten plagát, tak očakávam, že pre spojenie s politikou svoju účasť odvolá aj skupina "ľudová veselica" :-)))
Prečo tá panika? Veď ste uvalili sankcie na dovoz ruského plynu a ropy. Náš múdry a prezieravý Edo chcel prvý zavrieť šuber...
A sankcie sú aj na hnojivá obilniny, rudy a mnoho iných komodít. Teda bude aj hlad, chlad a tma. A časom pravdepodobne aj plné kandelábre...
...napríklad Irak, Afganistan Líbya :-)
Zdá sa, že konflikt na Ukrajine končí a začína znova koronateror :-)
...v marci ruskí vojaci vyberali pri Kyjeve smetné koše, kam bohatí Ukrajinci vyhadzovali čerstvé šnicle :-))))
Čo to sem montuješ, ja len tvrdím, že máš veľmi inteligentného a slušného kolegu :-)
Odporúčame