A je to tu. Minulý týždeň nacisti tvrdili, že zlikvidovali asi 35 tisíc Rusov. A dnes že Rusko od začiatku invázie na Ukrajinu prišlo o 115-tisícvojakov.
Kedysi som to deťom čítal. Bola to rozprávka o smelom krajčírikovi, ktorý nosil opasok s nápisom "Iba raz capil - sedem ich zabil. Ale boli to len muchy na lekvárovom chlebíku a aj tak sa všetci báli... :-)

