...ale pozitívny sorostest :-D
Je to O.K., len na tých návrhoch s ukrajinskou vlajkou chýba ešte nápis: "Sláva Ukrajine" a "Hrdinom sláva". To namiesto "Pomáhať a chrániť"...
P.S.: A ešte by som červenú v majáku nahradil žltou, nech autíčka blikajú na modro-žlto...
...aj Matovič je len jeden :-)))
Vtedy sa tomu vravelo taktický plánovaný ústup na vopred pripravené pozície :-)
Rád by som videl tomu potetovanému maníkovi s tými dvoma flitičkami na obrázku všetky tetovačky. Možno tam má aj symboly Adolfa...
"Vyššie dane sú totiž podľa Matoviča v súlade so spravodlivosťou a zdravím rozumom."
Ja by som tam dal skôr so "zdravým rozumom", či? :-)
Jedna vec sa ale Vlčanovi a OĽaNO podarila. Máme výstavné svine po 4500.- €
...asi bude chodzit NAKA nakúkať aj do kozého paláca!
Takto by som postavil otázky: Koľko berie reprezentačný tréner mesačne? 20 - 30 tisíc? Sú hodné výsledky reprezentácie jeho platu? Má na to, aby zložil a pripravil takú reprezentáciu, ktorá bude zodpovedať výške jeho platu?
...takú, akú mal kedysi Lajo. Preto je taký zhovorčivý...
No ak ho stretneš a on číta diskusie, tak nabetón pôjdeš na hornú sadzbu :-))))
Presne. Načo je generálny prokurátor, kerý nesce poslúchat pána Matoviča. Lajo s Andruskóom si možno spomenú, že volačo vidzeli a počúli... :-)
Povýšení čurillovci im osviežia trocha pamäť.
Prečo? Dôvody sú tri:
1) Oplotená prikázala
2) Je hlúpy
3) Je možné, že mal vypité...
Včera som pozeral na Prime relácie "Partie s Tereziou Tománkovou". Diskutovali tam o.i. aj takí dvaja zamrznutí. Jeden minister a druhý opozičný poslanec. Diskusiu viedli o dopadoch sankcií na obyvateľstvo a ekonomiku štátu. Musel som sa baviť. Pripadalo mi to, ako keby dvaja idioti diskutovali o tom, ako to bude strašne bolieť, keď si budú dobrovoľne na cirkulárke rezať ruky... :-)
Vcelku si viem predstaviť tú nezávislosť :-DDDDD
Gambatý nebodaj ešte naučí Andruskóa, že Žilinka nabíjal vražednú zbraň a Lojo to všetko, ako inak, dosdvedčí :-)
Toto bábkové divadlo už nezožerú ani škôlkari.
Óóó, panička miluje Progresívne Slovensko! Pánboh s nami a zlé preč! :-))))
Odporúčame