Keď budú hody, kúpim mu pri kolotočoch hrebeň, lebo vyzerá ako ako figúrka z vnukovej knihy "Strapatý Peter" :-))).
Keď budú hody, kúpim mu pri kolotočoch hrebeň, lebo vyzerá ako ako figúrka z vnukovej knihy "Strapatý Peter" :-))).
Ale malo by to byť podľa zákona tak, že v jednej bude Matovič, v druhej Heger, v tretej Šipoš a vo štvrtej Krúpa :-)))
Ale bez oponentov!!!
Moc ho neserte, lebo si pre vás prinde NAKA. A Lajo šecko dosvečí!
...alebo Kočnera :-)
A k čomu to je dobré? Toto nie je vláda, toto sú škodcovia.
Klus skús navrhnúť aj premenovanie Hviezdoslavovho námestia na námestie Juliana Assangea. :-)
Tie sprostosti sadajú Matovičovi na hlavu ako muchy na h...., však viete na čo :-)
Inak čudujem sa tomu Lajovi, on si fakt myslí, že sa po voľbách niekde vyparí?
Nešaškuj, o dva roky pôjdeš do basy ty. A nafurt!
Používaš zlý slovesný čas. Mafia je v čele štátu.
A vieš čo financuješ, ak si kúpiš napríklad nové tenisky?
Evidentne tomu nerozumieš. To že bral tvrdí len Lajo. Iný dôkaz neexistuje. Kudličku ale na slobodu prepustil Hrubala, ten nebral a Kováči bral za to, že sa proti Hrubalovmu verdiktu neodvolá? A Hrubalu dokonca povýšili? Toto sa ti zdá normálne?
Odporúčame