...uniesť? A načo? Jedine na oškvarky :-)))))
...uniesť? A načo? Jedine na oškvarky :-)))))
Ale tá fotka je krásna... proste sorosove deti :-))))))
Je mi z osoby, ktorá je momentálne v prezidentskom úrade (a dúfam,. že tam už dlho nebude), na zvracanie.
Na Donbááááás!
https://www.topky.sk/gl/608811/2466921/Prezi…
:-DDD
Ľahká žena má viac ako vydatá :-)))
...tam bude možno pokračovať v diele.
...tak potom by som sa ja dobrovoľne pýtal do Pekla :-)
Raz som bol s manželkou v obchode. Kupovala si nejaký textil, zabudol som už aký. Keď skúšala už asi dvadsiaty výrobok, tak som jej povedal, že musí všetko vyskúšať ako opica. Som rasista súdruhovia? :-)))
Ja si myslím, že nie, myslím si, že som tolerantný. Veľa chlapov by sa asi s ňou rozviedlo možno už po desiatych kúskoch :-(
Som v šoku! Je povolená diskusia? :-o
Tak sa rýchle opýtam: " Je tam v maskáčoch od Hanečku? Už kričala na slávu Ukrajine?" :-))))))
Je to možné, dobrí Ukrajinci zneužívajú systém? :-)))
To by nebolo násilie, to by bolo poďakovanie za bežných ľudí na Slovensku :-)
Normálne by som mal chuť vyťať tomu Volodymyrovi jednu takú slovenskú po papuli.
Takže Repa začal kopať za progresívcov a sorosbubáky. Dobre som to pochopil? :-))))
Treba na to myslieť pri budúcich voľbách do EP (2024).
Úplný idioti! Tak my si usekneme ruku od zápästia, aby sme mohli useknúť ruku Rusom od lakťa. Skutočne pročkovská logika...
Odporúčame