Ani ja nemám na dome vyvesené ukrošskú vlajku, nie je to kontroverzné?
Ani ja nemám na dome vyvesené ukrošskú vlajku, nie je to kontroverzné?
Ono ten Taiwan sa nazýva aj "Čínska republika" a aj napríklad Slovensko ho uznáva len ako súčasť ČĽR. Vieš o tom niečo kámo? :-)
Predpokladám, že podľa toho istého zdroja padlo hrdinských ukrajinských vojakov nanajvýš šesť, z toho sa jeden smrteľne zranil pri čistení vzduchovky... :-)
Ja som si dodnes myslel, že na Taiwane žijú Číňania a nie Američania :-)
Co si tu národ bez tých tvojich sprostostí počne! :-DDD
Jediný, kto proti korupcii bojuje je pán Matovič. Až na tie svine po 4500€ :-)))))))))
A ty niekoho nazývaš tupelom? :-)))))))))))))
Ráno v rozhlase v správach rozprávali, že americké nákladné lietadlá, ktoré do Európy vozia zbrane, na spiatočnej ceste odvážajú detskú výživu. Aké symbolické... :-)
Nikdy ma ani len nenapadlo prihlásiť sa na nejakú sociálnu sieť. Dobrovoľne odovzdávať o sebe informácie rôznym magorom a tajným službám...
...práve kvôli takým ako si ty :-)
Tá podoba!
https://www.cas.sk/fotogaleria/2559161/mr-be…
Vo všetkom. Možno má aj macka :-)
No vidíš, vitaj v demokracii :-)))
No ak je koaličná rada nad premiérom, tak potom je aj Soros nad Čaputovou. Však viete ako to myslím, žiadne oplzlosti :-)))
Pre teba má jednu radu: Daj si ráno pol deci, aby nik nemohol povedať, že nemáš v hlave nič. :-)
... a doma sú okrem teba všetci zdraví?: :-)
A kto vlastne zaplatí tie dodávané zbrane, ktoré Rusi ničia pri ich transporte tak ako našu S300?
Angličania boli prví... https://www.interez.sk/nacistov-predbehli-o-…
Chalani sa určite zlepšia, bojovať vedia. Trocha šťastia v nejakom zápase a karta sa otočí. Verím tomu.
Odporúčame