A na tú sprostosť si prišiel sám, alebo ti pomáhali? :-))))
A na tú sprostosť si prišiel sám, alebo ti pomáhali? :-))))
Už sa teším, ako po voľbách pôjdu všetci kajúcnici, ktorí boli Lipšicov jediný dôkazový materiál, na detektor lži. To bude tóčo!
Myslím, že padne veľa doživotných trestov. Takže zatiaľ si pajáci užívajte, božie mlyny melú pomaly ale isto.
Ak by Rusi umiestnili jadrové zbrane na Kube, to by bolo vreskotu, že je ohrozená národné bezpečnosť USA...
Ale Rusom nemá vadiť nič. Tak je to správne soudruzi, tak to má být!
Vďaka bohu za opozíciu. Len vďaka nej a obyčajným ľudom sa k nám Rusi správajú viacmenej ohľaduplne s dodávkami energií. Vedia, že táto vládna zberba nie je skutočným obrazom nálad na Slovensku. A preto bolo gesto opozície, ktorá odmietla počúvať notorického luhára, šaša a vedel by som aj o ďalších prívlastkoch na jeho adresu, v parlamente viac ako správne.
No a Matišák, ten asi túži po štátnom vyznamenaní ako Púčik :-))))
...ale čo by svet potom povedal na tých vyliezajúcich amerických a Západných poradcov, že Rusi mali pravdu?
Pentagon prosí Rusov o okamžité prímerie na Ukrajine. Asi americkí poradcovia dožuvali v Azovstale posledné KD-éčko :-)
Nechápem, ako môžeš vychádzať z hlúpeho predpokladu, že všetci vždy všetko míňali :-)
...zjem svoju nohu ak nevyhrá Ukrajina.
...a Matovič sa len rehoce. Čím vyššie ceny, tým vyššie DPH a vyšší výber daní. Že zabíja postupne chudákov mu nedošlo. Ale dúfam, že to došlo tým chudákom, koho volili.
Priateľu Leško už dávno poradcom Čaputovej nie je (asi aj na neho to bolo príliš) a tí tvoji pajáci z "Bielej légie" zrádzali republiku. Nech bola akákoľvek, oni zrádzali od konca vojny. A vyznamenávať vlastizradcov môže len vlastizradca...
Treba čítať s porozumením.
Tento chlap pripomínajúci pohlavný úd nim asi aj bude. V Hirošime strašiť Ruskom a nevšimnúť si USA, môže naozaj len pohlavný úd.
Ona myslela predovšetkým tých dôchodcov, ktorí túto koalíciu volili. To dementi môžu byť...
Ty si veľmi nebezpečný a zlý človek. Tebe by som ja zbrojný preukaz nedal. Ak niekto robí špionáž proti vlastnej krajine a oni ju robili, tak boli po právu potrestaní. A ja som rád, že to niekto takto napísal a uverejnil. Je to obrovská hanba na hlavu Čaputovej!
Volodymyr je presvedčený, že to boli ruskí vojaci.
Títo všivaví sorosovi smradi nás zadlžia na tisíc rokov. Načo nám budú tie drony, keď sme v NATO?
To sa nestane. Vie, že by mal o chvíľu v chrbte roj včeličiek...
Dúfam, že ho Fraštačania v tohtoročných komunálnych voľbách vykopnú.
Daniš, už sa dá klesnúť len na úroveň Matišáka. Za ním sú už len soroscelebrity zo SME a N-smečky.
Odporúčame