...nech sa opýtajú po budúcich voľbách :-)
...nech sa opýtajú po budúcich voľbách :-)
Bandera si dokonca spokojne žil s ochrankou v Mníchove do roku 1959, dokedy ho člen KGB nedal dole strelou s kyanidom.
Presne tak. Otázka mala byť položená inak. Mala obsahovať potenciálneho útočníka. Proti svetovému teroristovi č.1 by som išiel.
Bojovať za Matovičovu bandu a sorosovo črevo v kozom paláci? Čo ste sa zbláznili?! Aj tých 13% je veľa...
Pán tréner má evidentne ako koníčka rasizmus a nacizmus...
Všetci povinne by si mali pozrieť film "Volyň", aby vedeli čo možno časom od Ukrajincov očakávať. Uvádza sa, že banderovci len v bývalom ZSSR zavraždili cez 30 tisíc ľudí, vrátane žien a detí.
Už tu nedávno bol článok, že Mešuge a spol. nám môžu podľa nimi prijatého zákona kontrolovať sliepky a vajcia a zaviesť povinné odvody :-).
Myslím, že sa budeme húfne sťahovať do Maďarska...
Pozeral som akurát nástup Sorosových sluhov. Prvá pochodovala vlajka EÚ, druhá vlajka SR, tretia prezidentská štandarda. Chýbala mi tam zástava USA a Ukrajiny. A keďže faloš neznášam tak som to prepol....
Hmm, ak sa chce niekto ohradiť proti vraj neslušnému správaniu verejnosti voči svojej osobe, musí sa najskôr pozrieť na to, či boli doposiaľ slušné jeho skutky voči verejnosti. Ja si myslím, že tomu tak nebolo.
"Hraničnými priechodmi na slovensko-ukrajinskej hranici v piatok prešlo 3 385 osôb. Z toho bolo 775 mužov, 1967 žien a 643 detí. O dočasné útočisko požiadalo 254 záujemcov. Zároveň na výstupe zo SR smerom na Ukrajinu prešlo 2741 ľudí.."
Ako ukazovali v televízii, tak niektorí Ukrajinci k nám prídu aj tri krát do týždňa. Vezmú príspevok a idú nazad...:-)
Som v šoku, že tam namiesto Rusov nedosadili Ukrajinu a nedali jej hneď zlatú medailu...!
Takto súdruhovia aby sme si rozumeli. Každý poslanec OĽaNO môže hlasovať slobodne podľa svojho svedomia. Má to však jeden háčik - to svedomie musí byť totožné so svedomím bossa Matoviča...:-)
Šak kuknite napríklad na Pročka, ten kuká či je palec hore alebo dole a polla teho aj hlasuje. Aj tahák má pod lavicu. Tam má nakreslené, že palec hore je ÁNO a palec dole NYJE...
...a kde ste zabudli Rusko súdruhovia demokrati?
V tom MOL-e tuším funguje náš Iváňuška :-)
...ak by som mal byť exekútor, tak hneď idem do posilovne :-)
Čurillovci už píšu na Mikasa obvinenie zo zosnovania zločineckej skupiny :-)
...určite si robíš kozy :-)))))
A ešte si zabudol aký je Heger múdry :-))))))))
Odporúčame