Ona nerobí nič zo svojej vôle. Ona robí to, čo jej kážu. A takí ľudia majú veľa prívlastkov, ale ani jeden nie je slušný :-)
Ona nerobí nič zo svojej vôle. Ona robí to, čo jej kážu. A takí ľudia majú veľa prívlastkov, ale ani jeden nie je slušný :-)
Sa jej vyhrážali zabitím? Však podľa "prieskumu" ju väčšina miluje :-))))
Čo má potom hovoriť taký Fico, ktorého chce odkrágľovať vládna moc trnavského kreténa.
A čo to zmarené referendum, to bolo na čí príkaz zmarené? Nepobehovala vtedy po záhrade kozieho paláca Brinková?
P.S.: Ja som sa jej určite nevyhrážal, ja už sliepku na nedeľnú polievku mám v chladničke. Bez amerických GMO :-)
Matovič ty ešte len o odpustenie prosiť budeš :-)
...pri tomto gestape to možné je. Dokonca pravdepodobné.
Ale vraví sa, že na každú sviňu sa voda varí...
Budem pri vás do posledného eura! :-)))
Dušička ľudia volili v parlamentných voľbách svojich zástupcov s cieľom zvoliť takých zástupcov, ktorí budú zastupovať ich záujmy, starať sa o ekonomickú prosperitu, zabezpečovať slobodu, demokraciu a právo. No a stalo sa to, že táto banda robí pravý opak.
Včera večer som dostal chuť na tlačenku, reku zajtra si ju na raňajky doprajem, veď nemusím mať stále zdravé raňajky :-) No ale do rána sa mi snívalo, že som išiel do bufetu a tam mali všetky tlačenky modro-žlté...
Tak som si dal radšej jogurt... Biely :-)
Takéto reakcie ma čím ďalej tým viac presviedčajú o ich nacistickom vnútre...
Načo slotovské "do tankoch", stačí im požičať tak na mesiac Mr. Beana-Hegera a je po Maďaroch. Aj tie malé koníky im od hladu pokapú :-))))
Fakt úprimne závidím Maďarom ich vládu, ktorá naozaj slúži maďarskému ľudu a nie americkým záujmom ako tá naša "zločinecká skupina".
Hokej je hra a Žigo celému svetu ukázal, že sa vie hrať. Pre neho to bola naozaj hra, z ktorej bol vo vytržení. Niečo ako hokejový Maradona. Mal som kedysi, keď som hrával futbal, jedného kamaráta spoluhráča, ktorý mal tiež obrovský talent, technik na pohľadanie. Spomínam na jednu príhodu, keď sme hrali niekde vonku a on dal tri góly. Mohol dať aj štvrtý, ale keď od polovice ihriska predribloval štyroch hráčov a aj vybehnutého brankára, tak sa od smiechu začal váľať po zemi a loptu nechal tak...
Veľa zdravia Žigo, vitaj medzi dospelými!
Romane sa patrí k nezávislosti od Lajna pogratulovať. Myslím, že časom jej dôjde, že toto bolo dôležitejšie a cennejšie ako víťazstvo na turnaji WTA.
Gratulujem!
...bol nervózny, asi mal plnú pampersku :-)
Myslím, že ty by si mu mal jeho inteligenciu len tíško závidieť.
Myslím obidvom :-)))
...19 minút ti to trvalo. Môj pes to pochopí za 3 minúty :-)))))
panebože koho to len tá vládna čvarga dnes najíma! :-))))
Známy mi včera rozprával, že kdesi na ruskej televízii, či webe pozeral, ako sa z Azovstalu pri evakuácii pokúsil dostať akýsi nacistický súdruh prezlečený za civilistu. Mal smolu. Rusi každého dôkladne kontrolujú. Tento mal vytetovaný nádherný hákový kríž. Predpokladám, že nedopadol dobre...
...ani sa nedivím, že si Lajno vyberá do úderky samých magorov :-)
Sem tam sa im podarí uloviť aj korunovaného magora :-D
Odporúčame