A to bude horšie ako Rusko, alebo lepšie ako Rusko?
A to bude horšie ako Rusko, alebo lepšie ako Rusko?
Ja už som si niečo posadil. A nedám nikomu, ani bohovi! :-)))
Ja som si naivne myslel, že Slovensko potrebuje Rusko a nie naopak. Konečne mi pán Korčok vysvetlil, že som sa mýlil. Treba prerušiť do volieb diplomatické styky s Ruskom. Ani by som sa príliš nedivil, keby to Rusi urobili....
...to je fundovaná odpoveď? :-) Skús, čo by tak Rusi o nás mohli špehovať? :-)
Zaujímavé, akurát to bolo objednané na deň, keď odvolávali ušatého :-)
Kičura sa má dobre. Sedí doma pri telke a hádže do seba pukance :-)
....a čo už na Slovensku mohli preboha našpehovať? Si ožratý?
Blaha je oproti tomuto kreténovi svätý František z Assisi :-)
Kde bol Chocholoušek, mal dovolenku? Mal ho zobrať do kazajky a šup na škótsky strik :-)))))
Za niekoľko desiatok miliónov ho nechá Mešugeho bratranec natrieť a zase bude dobre....
BioNTech očakáva, že v tomto roku dosiahnu tržby z predaja vakcín 13 miliárd eur až 17 miliárd eur. Firma chce investovať do vývoja a výskumu až 1,5 miliardy eur.
Viem si predstaviť, že ten "vývoj a výskum" sa bude realizovať prostredníctvom podplácania smradov v EÚ a v jednotlivých vládach...
Tak to je fakt sila!
Kúpim ukrajinský pas!
Presne to budú asi robiť Rusi teraz tým náckom...
Myslím si, že pán Mikulec je čestný a rovný chlap, ktorý by dal, a verím že aj dá, život za spravodlivosť. Spoločne s múdrym a prezieravým premiérom Hegerom, vzdelaným ministrom financií s ukončeným základným a pravdepodobne aj stredoškolským vzdelaním, sú zárukou trvalej prosperity našej spoločnosti. Pani vicepremiérka Remišová, ako mimoriadne múdra, vzdelaná a rozhľadená osoba je zase zárukou, že naša spoločnosť bude digitalizovaná až na úroveň domácich a poľnohospodárskych zvierat. Pán maršal Naď sa zase určite spoľahlivo s pánom Korčokom postarajú o našu protiruskú bezpečnosť a na diplomatickom poli sa konečne postarajú o to, aby sme prestali používať nekvalitné a predražené energetické suroviny a palivá z Ruska, ale nahradili ich americkou kvalitou za rozumný peniaz. Zárukou stability takejto zmysluplnej vládnej koalície je silná poslanecká skupina múdrych a rozhľadených poslancov okolo pána poslanca Pročka. Myslím, že aj pani prezidentka svojim citlivým vnímaním veľmi napomôže.
...ak bude mať táto vládna mafia moc ešte dva roky, tak aj my sa staneme asi utečenci.
Nie som rasista, ale čosi sa vo mne pohlo :-)
Vidím, že bude bitka o možnosť ubytovať Ukrajincov :-)
Odporúčame