Nemyslím si, že to robí ukrajinská armáda, myslím, že to robia len jej nacistické zložky.
Nemyslím si, že to robí ukrajinská armáda, myslím, že to robia len jej nacistické zložky.
...Udajovi budem pomáhať až poobede :-)
...a niekto je blbý aj zadarmo :-))))))
...čo si mal na frištuk prešburšt :-))))))))
....aj by som, ale všetky sú v demokracii zakázané :-(
Už mi ten Volodymyr pripadá ako osadník: "Gdo nám dá...."
Služba Radio Free Europe/Radio Liberty je financovaná plne alebo čiastočne vládou USA.
To máš hneď pod videom :-)))))
Len blb môže voliť v dnešnej dobe takéto pravicové kreatúry.
Ten Petrov s Baširovom si nedajú pokoj :-)))))))
...myslíš včelička fajzeronosná? :-)
Odopúčam čítať v kozom paláci: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/603818-…
Zase mal Valášek kocovinu? :-))))
Musel by som ísť za nimi do nejakého šeku. Akurát predvčerom mi ktorýsi známy vravel, že v meste po večeroch vymetajú putiky :-)
Prísne logicky vzaté, čo takého tajného mohli Rusi na našej armáde našpehovať? Ich Migy, ich S300, ich radary, alebo že máme 150 cm čaptavého generalissima s modrou knižkou? Na druhú strany v Rusku je toho na špicľovanie pre oplotenú dosť.
Ak dobre počítam, tak Ukrajinci už zostrelili všetky lietadlá na svete.
Odpoveď: Nemohli. Netýka sa to Ukrajiny.
Súkromné vlastníctvo je posvätné. Teda okrem ruského...
Odporúčame