astrologii sa venujem 25 rokov a stale sa len utvrdzujem, aky je Boh uzasny matematik. Ludia, co deklaruju, ze je to paveda, hlupost a podobne, su neznali a zadubeni. CHapem ich, su ovplyvneni komercnymi horoskopmi a podobne. Avsak, ako povedal Karel Kryl, neveri se politikum, veri se prirode a Bohu. A o tom je aj astrologia. Preco by sa nemalo verit prirode ? Astrologia je taka ista veda ako fyzika. Povaha cloveka je skumana tisice rokov, a konstelacia hviezd velmi ovyplvnuje charakter cloveka. Jasne, ze postavim vedla seba dvoch bykov a budu rovnaki ? Kdeze, dolezite su aj ostatne planety, mesiac, sekunda narodenia a genetika samozrejme. Takze mladez, ked neverite prirode, lutujem Vas !


