Vo Veľkej Británii ani nemajú ústavu.
Vo Veľkej Británii ani nemajú ústavu.
Veď to poraďte niektorému rodičovi dieťaťa,
V čom spočíva údajná "klérofašistická zmena"?
Obrátili ste sa na OČTK, keď údajne ukážkovo nakradli?
Je to dobré či zlé?
A čo z toho vyplýva?
V čom nehoráznu?
Poslanci sa odkedy delia na "LGBTI poslancov" a "nie LGBTI" poslancov?
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zak…
Môžete si prečítať schválené znenie (na konci).
Čo sa deje? Odkiaľ píšete?
V schválenej novele Ústavy sa uvádza tiež: „Slovenská republika uznáva len biologicky určené pohlavie muža a ženy.“
Aký je problém?
Vyjadrenie „Aj za socializmu sme mali na základnej škole sexuálnu výchovu“ zrejme je nepravdivé.
Novela Ústavy SR sa prijimala v riadnom legislatívnom procese.
Dajte konkrétne, aký problém ste zbadali.
Nuž občianske združenie s názvom „SLOVENSKÁ KOMORA UČITEĽOV“ môže vyjadriť názor.
No 14.10. začne ďalšia schôdza NR SR. Na tejto schôdzi bez problému možno zmeniť školský zákon tak, aby bol v plnom súlade aj s najnovšou novelou Ústavy SR.
Takže nič sa nedeje.
Čo to je "sektárski pánbožkári"?
OLANO už znenilo názov.
Odporúčame