Šéfredaktor vedel, komu ten článok prideliť. Nikto z nás nevie, aké pomery vládnu v Pravde na najvyšších flekoch. Starší redaktori s určitým krédom by určite odmietli napísať niečo také. Negatívnu reakciu si vylíže bezvýznamný sopliak.
Šéfredaktor vedel, komu ten článok prideliť. Nikto z nás nevie, aké pomery vládnu v Pravde na najvyšších flekoch. Starší redaktori s určitým krédom by určite odmietli napísať niečo také. Negatívnu reakciu si vylíže bezvýznamný sopliak.
SME tiari bojujú odušu. Riešia pakoviny. Keď sa Slovensko dostane do finančnej krízy - tam som zvedavý na ich "objektívne" hodnotenia.
Hmm, tie videá, ktoré si možno aj teraz pozrieť na internete sú fantasmagória ? Kiska ich autenticitu nikdy nepoprel, len bagatelizoval ich význam. Dnes pri tejto vláde by to stačilo na pekných pár mesiacov v kolíznej ...
Je až skoro dojímavé čítať jeho výlevy. Ako rodič si založil stranu aby s podporou médií sa stal premiérom. Nevyšlo to, tak sa na stranu vykašlal, byť predsedom je robota, kto by sa namáhal. Môže byť rád, že je a médiá nemali záujem o jeho likvidáciu.
Lenže v nových voľbách už Matoviča nebudú média podporovať - také SME či N ho už priam nenávidia. A už aj plebs ho má plné zuby. Tých pár idealistických fanatikov ho voliť bude naďalej -ale kto ho bude chcieť do koalície ??
Chlape, vcelku s tebou súhlasím ale moja mienka je, že za všetkým a u všetkých je dobré koryto. Väčšina z Oľano by normálne asi nezarobila ani na "slanú vodu". A aj tí solventnejší majú pekné prachy navyše. Kto by nebral ??
Dokonca aj Matovič určite vie, že Remiška je hlúpa, frázovitá, absolútne neužitočná, nepoužiteľná a s katastrofálnym imidžom u verejnosti. Nech je Kolíková aká chce, je pre koalíciu určite užitočnejšia. Teda rozhodovanie by malo byť jednoduché.
Robot sa môže pokaziť. Ale nie vypovedať poslušnosť. To sa deje len v sci-fi.
Ale Quick, veď to nepodávam ja osobne - vidieť to denno denne v médiách, ako sa politici medzi sebou prebíjajú rôznymi tromfami. Stačí si večer pustiť telku a sledovať to štekanie po sebe jednotlivých politikov a je jedno, či sa jedná o koaličných, či opozičných. Tým figu záleží na tom, čo chcú ľudia tam dole. To, čo si napísal, je sci-fi, ktorému chce uveriť bežný občan pred voľbami ale vždy zostane len pri tom chcení ...
Myslím si, že každý kultúrny človek má ten rešpekt v sebe a rasizmus odmieta. Nemyslím si, že tento postoj je treba prejavovať demonštratívne na verejnosti. Takto mi to skôr pripadá ako niekým vnútená pozitívna diskriminácia, ktorá sa v súčasnosti uplatňuje skoro všade vo svete. A určite tam nie je dôvod princíp rovnosti, ale nechutný alibizmus určitých kruhov, ktoré sa boja priamo a objektívne riešiť určité existujúce problémy. A netreba hovoriť o tom, že táto pozitívna diskriminácia je tzv. „obeťami“ až príliš často zneužívaná až do krajnosti. Príkladov na to je dosť, bohužiaľ aj na Slovensku.
Hmm, ale títo komentátori zabúdajú, že č. 1 v koalícii je stále Matovič. To, že je v ústraní - dosť ľudí mýli a majú ho za odpísaného. Ak sa rozhodol, že Kolíkovú nechce, stále je dosť silný na to, aby Sula pretlačil. Je to diktátor Hitlerovského typu, ktorý chce rozhodovať sám o všetkom. Prakticky celé Oľano si podriadil tak, že pôjdu s ním do absolútneho konca. A Sulo ak by mal byť odkopnutý od koryta, obetuje bez problémov Kolíkovú - samo s frflaním, aby sa nepovedalo.
Stanko, prečítaj si príspevky ako zúfalo si tu sám. Občas ti pomôže Fígeľ. A už ani neargumentuješ. Len akokeby z princípu rypkáš.
OK ale čo postavíš ako protihodnotu ? Záborskú & Co ?
Naozaj nič moc.
Aspoň zatiaľ sa zbavíme jedej odborníčky "na všetko". Počnúc Matovičom je vláda plná nedoukov, ktorí sú pritom odborníci, ktorí majú všetky vedomosti potrebné k šéfovaniu štátu "v malíčku". Rovnako, ako svojho času istý šibnutý fúzkatý diktátor. Bohužiaľ všade vo svete ľudia volia podľa množstva sľubov pred voľbami. Potom síce zistia, že boli oklamaní a pri nových voľbách zabudnú a znovu ako barani volia podľa toho istého princípu.
Fajn, junta sa pomaličky ale isto rozkladá. Teraz bude mať Sulo dosť síl, aby si to rozdal znovu s Matovičom. Ešte si užijeme srandy ...
Samozrejme myslím tým aj totalistické nenáboženské ideológie.
V poriadku nie je ani jeden štát na svete, kde súčasťou jeho zákonov sú princípy ktorejkoľvek náboženskej ideológie. Deje sa to aj u nás.
Podľa teba tam asi teraz bude pokoj a ľudia budú šťastní. Len fanatici môžu byť spokojní v štáte kde vládnu zákony typu šaria.
Odporúčame