Naďovi rupli nervy z príspevkov na facebooku, podáva trestné oznámenia
Treba si uvedomiť, že každej spoločnosti - a to nielen v súčasnosti - sú aj primitívne indivíduá, ktoré si vybíjajú svoje stresy a energiu týmto spôsobom. Na demonštrácii som bol - videl som tam väčšinou ľudí, ktorí dôrazne ale slušne žiadali koniec diktatúry jedného človeka. Ale súhlasím, boli tam aj tzv. fanúšikovia, ktorým je úplne fuk, kto je pri vláde, primitívi, ktorí sa potrebujú odreagovať. To bolo aj za Hitlera, ktorý sa podobných radikálov, ktorí mu už nevyhovovali, zbavil v "noci dlhých nožov". Takí sú ale všade na svete. Uvidíme, čo bude s tými oznámeniami, lebo od Naďa by sa dalo aj čakať, že si také niečo aj sám naaranžuje, aby bol u svojich "ľutovaný". Politikom - všetkým, sprava či zľava sa nedá veriť - sú na inej úrovni a s inými príjmami ako my tu dole - sú schopní podvádzať, klamať, korumpovať - aby zostali, resp. dostali sa ku korytu.