Veď vieš ako to je. Všetci odborníci stoja pokorne pred ním a kyvkajú hlavami. Vrátane celého Oľano.
Veď vieš ako to je. Všetci odborníci stoja pokorne pred ním a kyvkajú hlavami. Vrátane celého Oľano.
Matovičko, my od teba nič. nechceme. Len jedno ...
Nič proti ale v Hlavných sa uvádza, že vraj pri nepodarenej sebevražde padol na hlavu a spôsobil si tie zranenia. Čo je tiež nezmysel. Inak nezmyslom je, že rodina nereaguje. Pri ohrození života najbližšieho by sa každý obrátil o pomoc na všetky strany.
Opakujem - nechápem ako tu môže niekto ignorovať reakcie rodiny a vyhovárať sa na totalitu, že im neumožňujú vedieť, čo je s ním. Sú tu opoziční lídri, ktorí by s radosťou uvítali , keby ich zdesená rodina v obavách o život najbližšieho požiadala o pomoc. A zrejme každý normálny v strachu o otca či manžela by to urobil. Matovič & Co nemôžu zase všetko.
To vôbec nie je to isté. Vy všetci hore - keby vám zabásli fotra a vyzeralo to, že ho vlastne "chcú zabiť", tak by ste držali hubu !?? Diktatúra tu je, ale až tak Hitlerovská nie, isto by sa prepojili na opozičných politikov nech im pomôže a hociktorý z nich by to okamžite a s radosťou využil.
Nikomu tu nie je divné, že sa prípadu venujú len politici. Lučanský má určite rodinu, neviem či je ženatý ale asi hej, určite má deti. Z ich strany žiadna odozva. Médiá sú odrazu memtavé a nezamerajú sa tým smerom ? Bolo by prirodzené, že keby sa niečo také dialo, tak zareaguje ostro predovšetkým rodina. Kde nič, tu nič.
Hmm, niečo mi tu nesedí. Pred nedávnom som ešte netušil, že nejaký Lučanský existuje. Pred nedávnom ho zatkli atď, atď. Len nechápem, prečo sa na to, čo sa s ním stalo pýtajú politici ? Nie je ženatý ? Nemá rodinu ? Odtiaľ žiadne reakcie. Ani médiá sa týmto smerom nesnažia získať info. Normálne by za takýchto okolností by mali byť zo strany rodiny tvrdé reakcie ...
Nick je vždy iný, ale ten štýl je vždy rovnaký. Ako keby Matovičovi z oka (alebo z huby) vypadol ...
To je beznádejné. Len ďalší nick toho istého provokatéra a plateného diskutéra.
Veď práve ! Kolíková tvrdí, že sa vraj nič nestalo - ale nie som si istý, či ten "hoax" o jeho pokuse naozaj hoaxom je. Ak by to náhodou neprežil ... No nechcem dopredu nič hovoriť. Ale je to podozrívé. Aj toto je pre súčasnú vládu typické. Všetko zatĺkať a vyhovárať sa.
Tento najlepší tu má možno aj 15 rôznych nickov a baví ho provokovať. A možno je aj dobre platený.
Lepšie čítaj medzi riadkami. Humorné, ja a na strane Matoviča ... Len ten Valdo je tak krásne nekonkrétny, že človek ani nevie, na koho s tým kyjom. Hlavný tyran a inkvizítor je z Trnavy.
Matovič je predovšetkým bezohľadný diktátor. A neobmedzená vláda -to bolo to, čo mu bolo na Ndsap sympatické. Dnes je móda každému nadávať do fašistov a nacistov lebo to parádne škaredo zneje. Boli to naozaj surové, neľudské ideológie - ale neviem, že by bol Ičo nejaký tvrdý rasista alebo protiklerikálne zameraný. Skôr o sebe tvrdí, že je kresťan - katolík. Ale za to, čo robí, by ho mala cirkev obrazne "upáliť". To čo sa tu deje, sa dá skôr prirovnať k stredovekej "inkvizícii" - no skoro aj s jej metódami. Neveriaci (v Matoviča) sú nepriatelia štátu a prenasledovaní.
Bager .... veľmi pekné a pravdivé. Lenže jeho výsosť Ičo prvý z nemilosti božej, má ešte veľa prívržencov, ktorí sú nadšení tým, koľkých ľudí poslal "do basy", teda akože plní sľuby. To, že všade dosadzuje svojich prívržencov, často totálne nekompetentných, o tom už "mejnstrímové" médiá mlčia. Médiám môže Igorko ďakovať, že vôbec ešte je. Keby uprostred svojho vládnutia si niečo podobné dovolil Fico - médiá ho roztrhajú v zuboch ...
Hmm ak neumrie v nemocnici na "infarkt" - tak sa máme na čo tešiť. V dákych novinách som čítal, aké to majú prísne, sprchu len 2x do týždňa, stály dozor - nechce sa mi to hľadať, čo všetko nemôžu. Ale je toho dosť.
Ešte detail - za koho a proti komu. Takto to znie ako všeobecná fráza. Zapredanci Putinovi , NATO alebo EÚ ?
Ičovi sa podarilo to, čo žiadnemu premiérovi predtým. Dokázal postaviť proti sebe takmer celý slovenský národ - teda mimo závislých politikov a navtvrdlých voličov, ktorých uspokojuje denno-denné zatýkanie - aj tí ubúdajú. Poplatné médiá robia čo môžu ale aj tam si uvedomujú, že ďalej to takto nepôjde a snažia sa prehodiť výhybku.
To je ono ! Chýbalo tu trochu vlastenectva ! Moje drahé vzory a učitelia - teda komunisti vždy vraveli : Netreba dať triednemu nepriateľovi žiadnu príležitosť ! Treba proti nim bojovať, udávať a zatvárať ! Len takto sa môžeme dočkať žiarivej komunistickej budúcnosti. Máš pravdu súdruh. Súhlasím s tebou ... S Iginkom na čele, budujme vesele !
Dnes som si pozrel všetky "mejnstrímové" denníky. Sme, Topky ani N-ko o Pellegrinim - nič. Ficov komentár - ani Pravda. Tieto denníky sa chvália svojou nestrannosťou, objektivitou, nezávislosťou. Sú takí, čo im veria. Napr. RTVS si o svojej objektivite, nestrannosti a nezávislosti nakrútili aj reklamné video. Aj to dokáže na niekoho zapôsobiť. Verí im polka Slovače. O komentároch nejakého redaktora k týmto vyjadreniam v denníkoch - aj Pravde - ani nehovoriac. Príkladne čušia. Inak v N - ku sa dá prečítať dosť humorný príspevok Ičovho poskoka Naďa. Teda, kým sa nerozplynie v hmle, je to chudobný denník, potrebuje príspevky aj od chudobnej Slovače.
Komu ? Matovičovcom ? Samozrejme nie ! Ale chce to čas.
Odporúčame