nie je nehoda ako nehoda,
keď mal nehodu Danko, opozičníci a ich médiá sa išli od radosti zblázniť a rozpitvávali ten semafór viac ako mesiac,
keď mal nehodu Gašpar a bolo pri nehode aj maloleté dieťa, išli sa zblázniť tiež,
fotečky, komentáre, vystúpenia, nič na Slovensku nebolo dôležitejšie,
keď malo nehodu apolitické decko z námestia, Šeliga, médiá tichučko spláchli správu za dva dni,
teraz keď má nehodu proAgresívny "Nikdy vám to nezabudnem", správa je strohá,
žiadne detaily, žiadne mediálne šialenstvo, žiadne fotečky, žiadne vyhlásenia o možnej traume a potrebe podrobného zdravotného vyšetrenia dieťaťa,
okrem farizejskej výzvy Tchorčoka aby vodiči jazdili "opatrne a dávali si na seba pozor",
pravdepodobne chcel oznámiť, že ak bude jazdiť on, musia si všetci naokolo dávať pozor, buhahahaha


