pozri sa na našich "tiežpolitikov",
veď tí sú na čele nenávisti a rozdeľovania spoločnosti !
nenávidia svojich oponentov, nenávidia aj svojich koaličných spojencov, nenávidia každého, kto má iný názor, nedokážu argumentovať, iba nenávidieť !
a potom sa aj celá spoločnosť radikalizuje, ideme do záhuby ...
a to neplatí len o Slovensku, tento žalostný trend je celosvetový !!!
podporujeme vojnu, zbrane, o mieri je zakázané hovoriť, lebo ťa dokonca aj naša polícia označí za "protivojnového štváča !!!
už si počul niekedy takúto nehoráznosť ??
až sem sme sa dostali !!


