chodil som na Pasienky na úžasného pivota Stana Kropiláka a neuveriteľného strelca Petra Rajniaka,
to boli športovci !
Stano mal neuveriteľnú techniku, jeho legendárny výskok, ktorý mal čarovne načasovaný tak, aby kým on ešte stúpal, jeho protibloky už klesali, to bolo neuveriteľné ...
a to uznanie a tie pocty, ktoré na basketbalovej scéne dostal aj v zahraničí ....,
legenda odišla !
smutné, že pomerne ešte nie vo vysokom veku .....
na takýchto športovcov, ako boli obaja spomínaní, sa nezabúda !


