Domina mám rád,
nikdy nezabudnem, ako sa dokázal vyhecovať v reprezentačnom drese v Davis Cupe,
to bola atmosféra, parádny tenis,
ani svetové esá z prvej desiatky pre neho v tých zápasoch neboli problémom !
Domina mám rád,
nikdy nezabudnem, ako sa dokázal vyhecovať v reprezentačnom drese v Davis Cupe,
to bola atmosféra, parádny tenis,
ani svetové esá z prvej desiatky pre neho v tých zápasoch neboli problémom !
okupanti z východu odišli a okupantov zo západu nám modelka zo skládky spolu so zapredanou vládou nanominovala a tých sa už tak skoro nezbavíme, ešte aj cálovať výpalné za "ochranu", podobne ako Japonci budeme !
Havel: už nikdy noha cizího vojáka !!!
++++++++++ !!
dobré ránko aj tebe !
perfektne vystihnutá propagandistická protiruská realita !!
chytajú sa aj slámky .....
vojnoví štváči !
ak niečo otriaslo globálnou bezpečnosťou, tak to bol krvavý puč organizovaný a financovaný na Majdane v roku 2014 a ďalšia osem rokov trvajúca podpora militantného protiruského vývoja Ukruiny, až to vyvrcholilo tým, čo si krvilační západní jastrabi naplánovali - vojnou !
++++++++++++++++ !!
a sankcie na nich za to zrušenie !!!
začínajú sociálne nepookje ?
prča je len, že v krajinách, kde je priemerná mzda vysoko nad tou našou (Brexiti, Nemci ...)
ale my, slovenské ovečky, tichúčko skloníme hlavičky a poslušne odkráčame na bitúnok ......
no, keď tu máme také objektívne na zahraničie napojené a zahraničím platené média, ako sú Smečko, Nko, Jojku, Narkózu, takých Matišákovcov, Závodských, Repovcov, Šchutzovcov, Tódovú, Kovačicovcov and company
sa divím aj tým 26tim percentám .....
ako môže niekto, kto má len štipku slušnosti a objektivity v sebe toto obhajovať ??
aj pre takýchto ľudí sme v r.iti akej sme !!
nemôžem sa zbaviť nepríjemného pocitu,
že slovník týchto "eliťákov" - mi svojou vulgárnosťou pripomína slovník hrubých mafiánov !!!
sama rozhoduje čo urobí ??????
tak toto už nie je ani sradovné !!!
pre takýchto ľudí sa budeme mať tak, ako sa budeme !!!
falošná a zákerná modelka zo skládky bude na pokyn oplotenej ambasády bojovať do posledného dychu za proamerickú vládu plnú primitívov, ktorá zdecimuje Slovensko a vráti ho o 60 rokov do minulosti !
aký mier ?
hádam len nechceš prekaziť amíkom biznis so zbraňami na Ukruinu !
a komu by sme potom posielali zbrane zadara my ??
a aká cena ?
veď spojenci spoza mláky nám dodajú skvapalneného koľko len chceme a určite bude lacnejší ako opľutý, ruský !
ďalšia legenda úžasnej francúzskej kinematografie odišla !
bol úžasný !
a to ešte nemáme plnú dovolenkovú sezónu a v lesoch len minimum turistov a ľudí ....
pravdepodobne to nebudú autá také ako bolo to moje prvé, na ktorom som si sám na parkovisku vedel vymeniť brzdové dostičky a brzdový valček, vymeniť sviečky, vymeniť nefungujúcu indukčnú cievku a vyčistiť upchatú trysku karburátora ...
a keď tam bude menší kopec elektronických sra.čiek, ktoré sa montujú dnes do súčasných áut, tak to budú možno aj spoľahlivejšie autá a ešte ušetria aj na servise ......
takto nejako reaguje sebastredný, do seba zahľadený egoistický a márnomyseľný idiot - žiaľ v tomto prípade naivitou slovenských voličov - vrcholový slovenský politik ......
mal si to dobre rozmyslieť ten pápež,
po tomto vyjadrení mu už jednoduchý Edko nebude kľačať pri nohách a modelka zo skládky si s ním neurobí ani jednu fotečku a vyhlási, že pápež iba "tliacha" !!!
to je tvoj názor,
ja osobne si myslím, že objektívnejší je ten pápežov .....
Odporúčame