Akože skočilo Amerike na lep?
Keby Rusáci dodržali nimi podpísanú medzinárodnú zmluvu, ktorou mali garantovať Ukrajine územnú celistvosť a suverenitu....
Budúcnosť toho národa je temná...
A akých vojakov, českých, alebo ruských, treba toľko?
Odhadujem 17% a to je presne to, čo Fica desí.
Ešte prezraď, kde tú vojenskú silu, ktorej majú podľa teba dostatok, skrývajú?
Dnes sa rozpísali na Ruskej ambasáde. Ale ako vždy, samá damagógia a klamstvá...
Ak by chcel niekto brutálne zhovadiť Rusko, nerubil by to lepšie, ako sám psychopat Putin. Za pár mesiacom ukázal, že Ruská armáda je rozkradnutá diera, a to roky vytvárali ilúziu 2 najsilnejšej armády sveta (ako inak, potemkinovsky), Rusko prišlo o najlukratívnejších zákazníkov plynu a ropy, navyše si aj sami odstreli plynovod NS, 100 000 mladých rusov sa vrátilo domov v igelitových vreciach, mrzákom možno tak isto, Čína, ktorá si robí zálusk na Sibír, sa teší demilitarizácii Ruska a ako bonus dostáva plyn a ropu za polovičnú cenu, oligarchovia prichádzajú o majetok, ak nie o holý život a celé Rusko s Putinom na čele je celému svetu na smiech. Čo získalo fašistické Rusko vojnou?
Ak by chcel niekto brutálne zhovadiť Rusko, nerubil by to lepšie, ako sám psychopat Putin. Za pár mesiacom ukázal, že Ruská armáda je rozkradnutá diera, a to roky vytvárali ilúziu 2 najsilnejšej armády sveta (ako inak, potemkinovsky), Rusko prišlo o najlukratívnejších zákazníkov plynu a ropy, navyše si aj sami odstreli plynovod NS, 100 000 mladých rusov sa vrátilo domov v igelitových vreciach, mrzákom možno tak isto, Čína, ktorá si robí zálusk na Sibír, sa teší demilitarizácii Ruska a ako bonus dostáva plyn a ropu za polovičnú cenu, oligarchovia prichádzajú o majetok, ak nie o holý život a celé Rusko s Putinom na čele je celému svetu na smiech. Čo získalo fašistické Rusko vojnou?
Ak by chcel niekto brutálne zhovadiť Rusko, nerubil by to lepšie, ako sám psychopat Putin. Za pár mesiacom ukázal, že Ruská armáda je rozkradnutá diera, a to roky vytvárali ilúziu 2 najsilnejšej armády sveta (ako inak, potemkinovsky), Rusko prišlo o najlukratívnejších zákazníkov plynu a ropy, navyše si aj sami odstreli plynovod NS, 100 000 mladých rusov sa vrátilo domov v igelitových vreciach, mrzákom možno tak isto, Čína, ktorá si robí zálusk na Sibír, sa teší demilitarizácii Ruska a ako bonus dostáva plyn a ropu za polovičnú cenu, oligarchovia prichádzajú o majetok, ak nie o holý život a celé Rusko s Putinom na čele je celému svetu na smiech. Čo získalo fašistické Rusko vojnou?
Ak by chcel niekto brutálne zhovadiť Rusko, nerubil by to lepšie, ako sám psychopat Putin. Za pár mesiacom ukázal, že Ruská armáda je rozkradnutá diera, a to roky vytvárali ilúziu 2 najsilnejšej armády sveta (ako inak, potemkinovsky), Rusko prišlo o najlukratívnejších zákazníkov plynu a ropy, navyše si aj sami odstreli plynovod NS, 100 000 mladých rusov sa vrátilo domov v igelitových vreciach, mrzákom možno tak isto, Čína, ktorá si robí zálusk na Sibír, sa teší demilitarizácii Ruska a ako bonus dostáva plyn a ropu za polovičnú cenu, oligarchovia prichádzajú o majetok, ak nie o holý život a celé Rusko s Putinom na čele je celému svetu na smiech. Čo získalo fašistické Rusko vojnou?
Svetová superveľmoc USA už opäť zachraňujú Európu pred fašistickou pliagou, tentoraz Ruskou. Vďaka Bohu za bratov Američanov. Sláva Ukrajine!
Tak potom ostáva tá druhá možnosť, návrat domov v igelitovom vreci...
Referendum ukáže, akú skutočnú podporu má budúca potencionálna koalícia Smeru, jeho Hlasu a fašistov.
To sa vracia v igelitových vreciach späť do Ruska
Pomoc Ukrajine sa začína rozbiehať, len tak ďalej!
Čím dlhšie bude vojna, ktorú rozpútalo Rusko proti Ukrajine trvať, tým horšie Rusko na jej konci dopadne. Slabá Ruská ekonomika, ktorú ešte oslabili sankcie západu postupne vykrváca. Možno ešte skôr stratia trpezlivosť rodiny mládencou, ktorí sa v hojných počtoch vracajú domov v igelitových vreciach.
Odporúčame