Naopak fašistické Rusko hľadí v prvom rade na zájmy krajín, ktoré s ním susedia, všakže nikolaj
Naopak fašistické Rusko hľadí v prvom rade na zájmy krajín, ktoré s ním susedia, všakže nikolaj
V Ruskej armáde je momentálne najväčší dopyt po igelitových vreciach na mŕtvoli, ani Čína ich vraj nestačí dodávať v požadovaných množstvách.
Rusi na Ukrajine zabíjajú bratov slovanov a na Slovensku je toľko tĺkov, čo to chvaľuje... Sme národ dementov.
Koľko Ukrajinských detí, žien, starcov, zabili ruskí fašisti?
Mordoru s jeho slabučkou ekonomikou, dôjdu sily oveľa skôr. Západ pomoc Ukrajine ešte len rozbieha.
Budú plniť igelitové vrecia pre kremeľského psychopata, ktorý si svoj komplex z krpatosti lieči vraždením slovanov.
Poznáme veľmi dobre, akí su ruský "priatelia", bez problémov vám vrazia nôž do chrbta, napr. nám v 1968, Maďarom v 1956...
Veru, je ťažké mobilizovať verejnosť k nezmyselnému vraždeniu bratského slovanského národa vo vojne, ktorú si vymyslel Putin, ktorý sa na sklonku života pokúsil pasovať do úlohy obnovovateľa ich "bájneho" ZSSR. A sú z toho len igelitové vrecia plné mladých, zbytočne zabitých ľudí.
Propadanda je u vás v Rusku, na západe novinári píšu čo chcú. Ale to ty ajtak nepochopíš!
Výdatne pohnojili tú čiernozem Ukrajinskú!
Vrahovia, vraždia aj o Vianociach...
Tvoju úroveň už nik a nič podliezť nedokáže, Segej!
Kto by sa už chcel priateliť s okupantami, vrahmi, znásilňovači a rabovačmi? Iba kolaborantcké onuce rusofilné, ktorých je aj v tejto depate požehnane. Sláva Ukrajine!
ZSSR prehralo vojnu s Afganistanom a následne sa ekonomicky sa ekonomicky zrútilo a rozpadlo.
Trolovia tam chodia, na školenia dezonformácie a špionáže...
Ale kdeže, dnes sú predsa náckovia presne na opačnej strane.
Už dnes je isté, že v Rusku mu sochy stavať nik nebude!
Odporúčame