Skús si tú otázku položiť sám sebe!
Skús si tú otázku položiť sám sebe!
Silné, ale presné a výstižné
V čase, keď Rusko vojensky zaútočilo na slovanského brata a vraždí deti a ženy, určite jeho predstavitelia nepatria na oslavu výročia boja proti nacistickému útlaku. Fico zneuctil všetky obete SNP, špina...
Fico je kolaborant, ktorý sa pre svoju beztrestnosť spojí aj s fašistickým Ruskom.
Príspevky hodné pravnuka gardistu.
Už si našiel lysohlávky, lebo vraj ešte nerastú, ale trepeš ako po ich užití
Zanedlho ruský jazyk aj v samotnom Rusku, vystrieda ho čínština, tak rýchlo vymierajú a stávajú sa zavislí od Číny
Aj ruskí okupanti vraždili v 1968, dokonca aj počas údajného oslobodenia v 1945
V Rusku vládne fašistická chunta, ktorá vedie vojnu na Ukrajine, preto Rusko nepatrí na oslavu národooslobovacieho boja.
Aj Rusko viedlo vojny v Afganistane, Sýrii a teraz na Ukrajine, tak na oslavu boja za nezávislosť nepatrí.
Myslím, že on pojmu nekorektné ani nerozumie. Opakuje tu po celý večer tri podobné frázy, asi troll zo Súmračnej.
A ty si bol generál zbraní SS, keď stále mudruješ o vojenskom umení ?
Rusi sa sami vymazali, keď napadli Ukrajinu.
Keď nimi narhnú prdel ruskému fašistovi, tak to bola dobrá investícia.
Rusko nám môže dať tak akurát jarmo otroctva a vazalstva, ale to nedopustíme
Moji nie sú žiadni, ale tak ako sa kradlo za Fica, tak sa nekradlo ani za Mečiara.
A Fico skončí za mrežami, lebo tam patrí
Odporúčame