Ako klesá vplyv Ruska vo svete, tak bude klesať aj záujem štátov učiť svojich žiačikov tento jazyk. Prípade spomenutých predstaviteľov, to bude skôr prejav odporu, používať jazyk ruského agresora a okupanta.
Ako klesá vplyv Ruska vo svete, tak bude klesať aj záujem štátov učiť svojich žiačikov tento jazyk. Prípade spomenutých predstaviteľov, to bude skôr prejav odporu, používať jazyk ruského agresora a okupanta.
Vojnu chce ten, kto ju rozpúta, ako Rusko.
Ale poľovníci už usmrtili ľudí ďaleko viac!
Poľovníci sú poslední, ktorí potrebujú objektívne sčítanie. Medvede im v rajónoch prekážajú, odhánajú im korisť. Presne tak aj vlky...
Poľovníci sú poslední, ktorí potrebujú objektívne sčítanie. Medvede im v rajónoch prekážajú, odhánajú im korisť. Presne tak aj vlky...
Máš pravdu, tak 11,8%
A požadovať aj voľnú nedeľu pre farárov a zatvorenie kostolov....
A naviac budú na vysoké ceny energií štekať tí, ktorí podporujú Putina a jeho vojnu na Ukrajine. Hlupáčikovia a teraz si zaplatite daň za tuto vojnu vysokými cienami plynu, elektriny, ropy....
Čína si štekne a bude dobre.
Odkaz hrdinov SNP je jasný, nedopustiť, aby fašisti opäť ovládli svet, a je jedno, či nemecki, alebo teraz ruskí! Mnohí našinci sú opäť dezorientovaní a majú tendencie kolaborovať s fašistami, preto sa spamätajme, lebo budeme opäť len vazalmi totalitného režimu!!!
USA to prežijú, ale Sovietsky zväz náklady ich vojnu v Afganistane v 80r. položili. A dnešné fašistické Rusko na Ukrajine dopadne podobne!
Odkaz hrdinov SNP je jasný, nedopustiť, aby fašisti opäť ovládli svet, a je jedno, či nemecki, alebo teraz ruskí! Mnohí našinci sú opäť dezorientovaní a majú tendencie kolaborovať s fašistami, preto sa spamätajme, lebo budeme opäť len vazalmi totalitného režimu!!!
Ty si ten platený, ale "len" dezorientovaný?
Rusko je zaostalý fašistický režim, ktorý vo všetkých ukazovateľoch zaostáva za ostatným svetom. Svoju flustráciu si lieči nevyprovokovanou vojnou proti slobodnej Ukrajine. Našťastie ruská je armáda rozkradnutá a zaostalá technicky aj taktikou boja. Ukrajinci úspešne vzdorujú ich násobnej prevahe. Rusko vynakladá veľa prostriedkov na hybridné aktivity a propagandistickú vojnu na sociálny sieťať a v internetových debatách. Aj tu nepreberné množstvo platených trolov vytvára dojem, že občania Slovenska sú čistí dementi a podporujú fašistické Rusko. Nepopieram, že sa nájnu aj neplatení užitoční idioti a rôzní kolaboranti, ale tí sú v menšine.
Odkaz hrdinov SNP je jasný, nedopustiť, aby fašisti opäť ovládli svet, a je jedno, či nemecki, alebo teraz ruskí! Mnohí našinci sú opäť dezorientovaní a majú tendencie kolaborovať s fašistami, preto sa spamätajme, lebo budeme opäť len vazalmi totalitného režimu!!!
Ruskí fašisti majú 10x početnejšiu armádu, ale hlupák čo ich obhajuje bude tvrdiť hocičo.
Ako sa doba zmenila, vtedy svet ohrozoval Nemecký nacizmus, teraz ten Ruský. Zomierajú opäť nevinní ľudia a kolaborantov je u nás opäť dosť.
Fašistické Rusko našťastie vsadilo na zbrane z čias ZSSR a taktiku z 2WW a tak to aj vyzerá.
V ČR je tohtoročná valorizácia 13,4% u nás 1,3%, čo jasne dokumentuje, kde má tento štát dôchodcov. U nás sa vyhodárajú na súčasný model valorizácie (v ČR ho ale kvôli vysokej inflácii zmenili) a chystajú sa ho meniť, ale asi len z toho dôvodu, aby v januári nemuseli dôchodky valorizovať 9,1%.
Ruskí fašisti si na ukrajine vylámu tie svoje zhnité zubyská, západ nikdy nepripustí, aby Ukrajinu kolonizovali. A tie hlúposti, čo tu vypisujú rusofili a proruskí kolaboranti na tom nič nezmenia.
Odporúčame